bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yillarini okul siralarina ek olarak dershane siralarinda da harcayan tiplerdir.altinci siniftan beri dershaneye gitmek anlasilabilir ama dershane de 3. sinif ogrencilerine ne ogretmekte olabilirler ki sorusunu akillara getiren vakadir.
    5 ... looser
  2. 2.
    (bkz; ben alti yasimdan beri dershaneye gidiyorum lan)
    2 ... ast
  3. 3.
    bir baltaya sap olamayanları da görülmüştür.
    2 -1 ... jikase
  4. 4.
    bazen mecbur bırakılırlar.çocuk istemez aile ister böyle bir hayatı.

ilkokul 4 ve 5 te özel matematik dersi alan ve ilerleyen yılları dersanede geçiren * bir çocuk olarak büyüdüm.çok sıkıcı zamanlardı millet fosur fosur uyurken bütün haftasonum ders dinlemekle geçerdi ama iyi bir gelecek istiyorsan buna katlanmalısın.
    çocuğumu aynı şekilde büyütür müyüm?tabiki hayır.haftasonu kavramıyla liseden mezun olunca tanıştım resmen.cumartesi sabahı 12 ye kadar uyumaktan daha güzel bir şey var mı şu dünyada..
    2 ... soffy
  5. 5.
    anne-baba zoruyla giden tiplerdir.sanılanın aksine beklendigi kadar basarılı olamazlar.yüklememek gerekir o yastaki cocugun omzuna böyle nir yükü.
    1 ... enigma13
  6. 6.
    ilkokul 1 den beri gitmediği için 2 senesi heba olmuş tiplerdir.

param varsa 3 ya$ındayken de gönderirim çocuğumu. diğerlerine bok yemek düşer.
    5 -1 ... nietzsche
  7. 7.
    parası bol ailelerin, adam olmayacak çocukları için oluk oluk akıttıklaı para karşılığında bitmek tükenmek bilmeyen ve bir süre sonra alışkanlık haline gelen durumdur ..
    2 ... no name
  8. 8.
    orta yolu bulanları yoktur bunların.
    ya bilkent burslu elektrik-elektronik ya da bilkent burssuz işletme okurlar.
    2 ... sayincevizkabugu
  9. 9.
    belki çocukluğunu yaşayamamış tiplerdir. ileriki yıllarda bunun farkına vardığında içinde eziklik duyabilir, hatta ailesine kızabilir.

(bkz: aşırıya kaçmamak lazım)
    (bkz: bir şeyin cılkını çıkarmayın)
    1 ... fuzuli
  10. 10.
    çocukluğunu yaşayamayan tiplerdir.
    2 -1 ... chitlembik