1. 1.
    En büyük korkum 3 sene daha böyle yanlız kalıp 25 yaşina gelip kartlaşıp yine benim gibi 25 yaş üstü kart genç olmayan bir kadınla ilklerimi yaşamaktır. şahsen ben ilk deneyimlerimi lisede bilemedin üniversitenin ilk yılında bir akranım bir kızla yasamak isterdim çünkü insan ilklerini en masum olduğu yaslarda yaşamalıdır. 25 yas veüstü kadınlar genç değildir güzel değildir sadece kendileri ne eskisinden daha çok suslendiklerin olgunlaşıp özgüvenleri yerine geldiğinden daha ulaşılmaz ve daha coll algısı yaratırlar bu da erkeklere kadınların en güzel yaşı bu yasmış algisi verir. ayrıca 25 yaşlarında kart kadınlar aşıkta olamazlar bir erkeği statüsüne gore severler duyguları saf değildir her şeyleri menFEtattir. 25 yas üstü erkek ve kadınların içlerinin kötülüğü, çıkarıldığı yüzlerine yansır simalarındaki masumiyet bu sebeple yok olur kartlaşmış ciltleri kırışmış saçları seyrelmiş vücutlarının diriliği gitmiş kısaca çürümüş çirkin organizmalardır. ne yazık ki şu bir kaç seneyi aşk konusunda şanşlı geçiremessem bu kart kaltak yaratıklara eyvallah etmek zorunda kalacağım.
    2 -13 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    BÖYLE BiR ŞEY OLACAĞINA ÖLEYiM DAHA iYi DEDĞiMDiR.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    genç kızlar 25 lerinden sonra kadınlığa adım atarlar.
    1 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    25 lik kart kadın mı? Sözlüğün yaş ortalaması kaç arkadaşlar 15 mi?
    Tanım: bir korku türü.
    4 ... bendoktordegilimhekimim
  5. 5.
    ilklerini 25 lik kart kadinla yaşamaktan korkmak
    ... sualci
  6. 6.
    keşke 15 yaşinda olunsa ama değilim maalesef bir erkeğin ilklerini yaşama yaşi 12-21 arasidir ve ben 22 oluyorum iki ay sonra bu yaştan sonra hem bir erkek olarak ben kartlaşiyorum hemde kadinlar. hadi bir sene içinde falan birini bulsam yine hiç yoktan iyidir ama böyle sap şeklide 25 yaşina gelip moruklarsam ondan sonra aşkin sevişmenin falan hiç bir anlami yok hem erkeğin hem kadinin hem içi hem dişi çirkinleşiyor o yaştan sonra. 25 yasinda bir morukken 25 yaşinda bir kart kaltakla bir şeyler yaşaşam nolur o yaşa kadar yaşanmadiktan sonra.
    -11 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    25 yaş üstü erkek kadın farketmez karttır.
    -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    bahsettiğin 25 yaşındaki moruklardan biri de benim. kafanı yorma, 25 yaşına geldiğinde 25 yaşındaki bi kadın zaten sana bakmıyor, o yaşlardaki kadın ve erkeğin kafaları, dünya görüşleri, fikirleri çok farklı. o yüzden yaş aralığını biraz daha aşağılara çekmek durumunda kalıyorsun. hem bu şekilde kafalar da daha denk hâle geliyor. velhasıl kelam, istesen de 25 yaşında kart diye bahsettiğin bi kadını elde edemeyeceksin.
    13 -4 ... kedilerinbabasi
  9. 9.
    Kadın 25 yasında olmasa daha genç olsa ben 25 yaşında bir kart erkek olacağım için ve sevgilim benden genç ve taze diye kıskanacam onun yanında kendimi yasli hissedicem ve ayrılmak zorunda kalıcam.
    -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 10.
    ilk deneyimlerini yaşayacağı kadının yaşından korkma sendromudur.
    25 yaşındaki birine "kart" demek bana pek mantıklı gelmemektedir. Zira 25'lik bir kadın bana sorarsanız hali hazırda "çıtır" sınıfındadır.
    her anlamda bakir olduğunu sözlükte haykıran değerli yazar kerdeşimizi yakın zamanda mektebe götürüp bu derdinden kurtaralım.

ey sözlük cemaati, değerli kardeşimizin bekaretini kaybetmesi için 200$ toplanacaktır. Fon oluşuturlmuştur, ilgilenenlere IBaN verilir.
    2 ... keshberfo