bugün

bir varsayım..

i.Y.: Değerli yolcularımız ben kaptan pilotunuz ilker yasin (hayıııır dediğinizi duyar gibiyim)..
3131 sefer sayılı uçuşumuz boyunca istanbul-ankara istikametinde yok yok ankara manavgat istikametinde o da değil nereye gidiyoruz hüseyin biz a.q...neyse devam edecektir..yok yok bitti..yok hayır yeni başlıyor..off ya atın beni uçaktan..
uçağın aynı anda hem iniş hem kalkış yapması muhtemel aksiyonlara maruz kalmak.
(bkz: hem penaltı hem gol)
varsayım 2..

i.y. : Değerli yolcular ben kaptan nemonuz aa yani pilotunuz ilker Yasin..
6931 sefer sayılı uçuşumuz her zaman ve her yerde devam etmektedir..yani..olamaz.aaaaaaahh...şu anda türbülansa girdik..durmadan irtifa kazanıp yukarı çıkıyoruz aaa yani düşüyoruz.. panik yapın sayın yolcular..
alex nerdesin? tam bu dakikalarda çık ve kendini göster..ne diyorum a.q. ben yaa..hem düşüyoruz hem eğleniyoruz üstelik hala yaşıyoruz..aaahhğğrr...
uefa'da mücadele eden türk takımları daha başarılı olurdu..
kanal d nin yayınladığı maçlarda izleyiciler televizyonlarının sesini açardı.
i.y: hostes hanım hem düşüyoruz hemde motorlar bozuldu
varsayım 3:

ilker yasin:
Değerli yolcularımız, şampiyonlar liginde bir maçla daha karşınızdayız..aaa yanii uçaktayız.şaka gibi ama pilot benim..hem havadan hem karadan sürecek yolculuğumuz.397 bin fit yüksekliğe ulaşacağız yolculuğumuz boyunca.Yardımcı pilotum Alex'le orta sahada baskın oynayacağız, kanatları kullanıp daha yukarılara uçacağız.Öhhömm..Yani kaderimizde varsa bir yerlere varacağız.Muhteşem bir koordinasyon ve nefis bir kombinasyonla bu uçakla bayram yerine, fenerbahçe'nin tarih yazdığı şehre ulaşacağız.Sevgili Alex birşey diyor musun yolcularımıza?

Alex:
Temos dois fósforo. Assim fogem rápido.
ajude-me. por favor ajude. este homem é louco
thy diye bir şey olmazdı.
ilk uçuşunda kendisinden kurtulurduk. ilk uçuşu tabiki yolcusuz deneme uçuşu olur.
varsayım 4:
sayın yolcularımız şu anda ankara üzerinde uçmaktayız.kısa süreli bi türbülansa girebiliriz derken inanılır gibi değil sayın yolcular türbülansa izmit üzerinde girdik.pardon izmit değilmiş sakaryaymış sizlerin de 'neden ankara değil sakarya üzerinde girdik bu türbülansa' dediğiniz duyar gibiyim inanılır gibi değil,şaşırdım kaldım bu işe yıllarını vermiş bi pilot olarak ben böyle şey görmedim değerli yolcular.