bugün

anlamadığım olay. 2 sene öncesine kadar tüm akplilerin gönülden kabul ettiği bir şey değil miydi başbuğ'un terörist başı olması? tayyip erdoğan davanın savcısı değil miydi? türkiye bağırsaklarını temizlemiyor muydu?

e şimdi tahliye edilmesini nasıl gururlarına yediriyor akpliler? terörist başını tahliye etti abi adamlar? isyan etsenize, böyle yargı olmaz desenize, başbakanımızın savcısı olduğu davadan böyle yanlış bir karar çıkmaz desenize birader?
(bkz: ilker başbuğ un erdoğan a teşekkürü)
(bkz: kendi yalanlarına kendileri inanan akp düşmanları)

gözleri kör olmuş muhalif iftirasıdır. lider 2 yıl önce ne dediyse şu anda onu der.
kendimizin söylediği yalanlarmış, ben dedim başbuğ terör örgütü üyesidir diye. davadan böyle bir sonuç çıktı da hepiniz buna iman ettiniz (ulan hepiniz ordaydınız be). onun yahudi uşağı israil köpeği vs. olduğunu kanıtlamak için fotolarını paylaştınız. türkiye bağırsaklarını temizliyor dediklerinde şakşakladınız her zamanki gibi.

iki senedir de sesiniz soluğunuz çıkmıyordu, sesini çıkarana da ergenekoncu darbeci demediniz mi? şimdi ergenekoncu da sizsiniz darbeci de. terörist başı ilan ettiğiniz adamı çıkarıyorsunuz. o zamanlar övgüler dizdiğiniz, laf ettirmediğiniz cemaatle aranız bozulmasa ses edecek gibi de görünmüyordunuz. birden aklınıza geldi galiba?

http://www.odatv.com/n.ph...t-diyemezsiniz-0610131200
http://www.youtube.com/watch?v=iwnsIZ7oSN4
demek ki akparti karar alma organı değildir yani bunu savunamazsınız.
herkesi kendi gibi aklını kullanmayıp rte ne derse biat eden sığır sürüsünden sananlar yine aklını kaybetmemiş insanları kandırmaya çalışıyor. akp karar mercii değilmiş, he mahkemeler bağımsız değil mi? bir gecede binlerce emniyet görevlisini ve sürüyle savcıyı yerinden eden akp değil de benim çünkü (inanırsınız siz şimdi ben değilim akp, hatta rte). başbakan adalet bakanını arayıp "bu davadan mahkumiyet çıkması lazım" diye talimatlar vermiyor.

siz bu kadar aptal olamazsınız, olmamalısınız. cemaatle akp'nin arası açılmasa, başbuğ'un içerde kalmaya devam edeceğini biliyor olmalısınız. böyle bir olay olmasa, cemaat orduya kumpas yaptı demeyecekti yalçın akdoğan, eskiden olduğu gibi "türkiye tarihinin en büyük yüzleşmesini" yapıyor diyecekti ve rte "ben ergenekon'un savcısıyım" iddiasına da devam edecekti.

siz bunları bilmeyecek kadar aptal değilsiniz değil mi?
(bkz: ben ergenekon un savcısıyım)
(bkz: türkiye bağırsaklarını temizliyor)
bir ara bir bağımsız aday vardı. bu tekere çomak sokamazsınız gibi bir sloganı vardı. o hesap bu da. baktılar tekere çomak sokacak gibi duruyor biri hop terörist başı olur. asıl terörist başları da paşalar gibi yaşar. neden? çünkü çıkar vardır içinde.

ah ulan ah. bu dünyada işiniz iş de diğer tarafta??
tayyip adlı allahlarının düğmeye basmasıyla istediği zaman istediği kesime destek, istemediği kesime köstek toplayabildiği bir güruh tarafından sessizce karşılanır.

liderinden bile gelse çelişki ve tutarsızlığa karşı şüphe ve temkin geliştirmek insani bir reaksiyondur. bu nedenle biz bu kitleye insanlar demek yerine akp'li diyoruz.
yakinda abdullah öcalan a da özgürlük geleceginin kanitidir.
güncel Önemli Başlıklar