bugün

hayattaki hiçbir şeyde yoktur.
tamamen içgüdüsel.

sonraları göz açmalar, o bakıyor mu acabalar, ellerin bir yerlere kayması.

"acaba her şeyin ilki mi güzel?" sorusunu da meydana getirir.

mesela anne-babam önce beni yapmış, sonra biraderi.

e baktığın zaman şimdi...
Tam anlamıyla tutkulu, şehvetli bir öpüşün aksine masum ve ürkekçe yapılan öpücüktür. Heyecanlandırır, uyutmaz, koca bir günü ortalıkta yüzünüzde aptalca bir tebessümle dolaşmanıza sebep olabilir.
yasamadim. bilmiyorum. bu entryi issizlikten girdim.
O gün dünyanın en mutlu insanı sensin, sanki hayatının eksik tek olayıymışta onu da halletmişsin hissi. Ergenlik işte
inan bana o sadece masum bir öpücüktü.
http://www.supergenc.com/.../o-masum-bir-opucuktu.jpg
Kafatasindan ayaklarinin ucuna kadar yanma hissi.
Kendi kendine ben su an öpüsüyor muyum gerçekten diye sormak.
Ölüyorum hissi veren tasikardi.
Tekrar ayni hissi asla yasayamayacak olmak.
olmayan masumiyettir.
aptal havalara girmekten başka bir şey değildir.
Ahhh ahh diyorum aklıma geldikçe. ilk sevgilimi öpüşüm ve onun başını döndürüşüm geldi aklıma da duygulandım. Yine gelse yine öperim.
Ne kadar masum ne kadar samimi olabilir bilmiyorum ama şerefsizim dün gibi hatırlıyorum o anı.

Marketten çıkmıştık, mahallede karanlık bir sokak var ama caddenin ışıkları aydınlatıyor çok da karanlık sayılmaz. Köşede kaldırımda oturmuştuk, gülüştük daha sonra birbirimize baktık, yaklaştı ve öptü. Karşılık verdim, dudağımı ısırdı. Dudaklarımız birbirinden uzaklaştığında bir gülüşü vardı çok masumdu. Biraz utanmıştı sanki kafasını eğiyordu o masumiyet farklı bir masumiyet işte.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
ne yazık ki çükümün kalkmadığı yıllara denk gelmiştir ama hakkkını vermişimdir.

ne hikmetse öpüştüğüm tüm karşı cins yaşça benden bir kaç yaş büyük komşu kızlarıyla ve onların bana saldırmalarıyla olmuştu. çükümün kalkmaya başladığında 2 tanesi hariç hepsi selamı sabahı dahi kesmiştir...
Vede hayvanlığı.
güncel Önemli Başlıklar