bugün

dünyanın 0,0000000001 ölçeğini kapsayan hüzündür. yani sadece beni.

esas kız deli gibi sevilmektedir. yaşın ufak olmasının verdiği masumiyet duygusuyla beşinci boyutlarda gezmektedir cezax. o yaşlarda henüz 17 olmasına rağmen çocuklarının ismini ece ve oktay olarak belirlemiştir. havuzlu villa, önünde spor araba, koşturan çocuklar, ölsün diye dua edilen sığıntı kayın valide, entelektüel olunsun diye bırakılmış keçi sakal, gani ile para, kırmızı yatak odası falan. hayaller böyle tatlı tatlı ve masumcadır.

esas kız ile buluşulur. alınan çiçek verilir. gene saf saf hareketler. güzel bir gün geçirilir. son aktivite olarak gidilen sinemada filmin cast listesi akarken kız döner ve ani bir öpüşme yaşanır. esas süzmenin gözleri dolar. allahtan karanlık. lan öptü lan öptü. ben şimdi bunu çocuklarıma nasıl açıklarım. hani masum bir aşkımız vardı. lan şimdi bu kızın beni öpmesi iyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi? öpüşmeye meğillenecek kadar naughty girl mü yoksa dayanılmaz cazibeme mi kapıldı? of of yıkıldı hayallerim. neyse villayı kiraya verir, spor arabayı satar, çocuklardan kız olanı anneye erkek olanı kendime alır, keçi sakalı keserim. kayın valide de ölsün zilli.
(bkz: keşke 40 yaşına gelmeden de yapsaydım)