bugün

Henüz Starbucks olmadığı için çay bahçesine gidip kola içtiğim sevgilimdi.
(bkz: aşık olunan ilk kişi) ¤
Altina yazabilecegim satirlari siralasam kitap oluru var ama icime atip olene kadar seni beraberim de götüreceğim heralde ilk sevgilim..
Daha olmadı ama umarım olduğunda ilk ve son sevgilim olur. Bütün birikimimi sadece onunla paylaşıp yaşamak istiyorum.
Hic olmadı amınakoyim..
Menekşe kokulu,arı maya desenli elbiseli ,yakası kolalı,gözleri yosun yeşili bir kızdır.
Hiç olmadin.bu yüzden gelecekteki sevgilime seslenmek istiyorum buradan, ne zaman geleceksin ulen zibidi? *
Mezardayken gelmeyi planlıyorsun sanırım.
ilk sevgilinin günahı olmaz ama en saf en temizi de o dur.
17 yaşında deli divane aşıkken hayatınız daha bir güzel geliyor o yaşta size.
ha üstünden 2 yıl geçmesine rağmen o yılların bitmesi taze bir acı gibi gelse de, iyi ki geçmiş diyorsunuz yaptığınız şeyleri gülerek hatırladığınızda.
ayrılık sonrası en zor sürecin yaşandığı sevgilidir. sonrakilerde bir alışma, bir yumuşama oluyor. ayrıca ilk sevgilinin bulunmaz hint kumaşı gibi bir etkisi de var. sanki ondan daha yokmuş zannediyor insan ayrılınca, üzüntülerin ana nedeni de o olsa gerek.
ilk ve son da olabilmişse ne mutludur. Ondan sonra insan kendini hep bir karmaşa içinde bulur. Duyguları da körelmeye başlar üstelik. Önce harcanır sonra harcar sonra tekrar harcanır. incinmiş insanların ilişkileri genelde böyle ilerler.
benimki için ilk platonik sevgili olan kız. ismi soyismi bende kalsın.
antalya’da ünlü bir dövmeci olmuş, her yeri dövmeyle kaplı, çok iyi kazanıyor.

sen benim gözümde hala 12 yaşındaki çırpı gibi bacakları olan gözlüklü eylem’sin bebeğim benim.
gönlünü aşktan dilediğin yerde dolaştır,
ama gerçek sevgi ancak ilk sevgiliyedir.
insana ikili ilişkiler için deneyimler yaşatan aynı zamanda ders veren sevgilinin ilkidir.

Kendisinden çok şey öğrenirsiniz. yapmanız gerekenleri, yapmamanız gerekenleri, kime ne zaman güvenip güvenmeyeceğinizi vs.

Unutulur mu? unutulmaz.

"Geç"
görsel
ilk aşk ile alakası olmaz ancak karşılıklı olduğu için en zevk veren şeydir.

ellerin diyorum... nasıl yorgan altı sıcaklığı, nasıl anne şefkati ve nasıl mutlu bir ülke. ellerin tedavi, ellerin bana Rönesans.
Masumiyet ve güvenin tavan yaptığı ilişki türünün başrol oyuncusudur. içinizdeki o masum çocuğu unutmayın ve kimse unutturmasın size.
Şuan nerededir ve ne yapıyordur bilmediğim kişi. Geçen sene ayrıldık.
Unutulmayacak sevgilidir. Kimler geldi hayatımdan kimler geçti hiç birisi hasretini gidermedi en güzeli senin kadar sevilmedi dizelerini armağan ediyorum kendilerine. Her ne olursa olsun sen benim hep "iyi ki'm" sin. Gül hep...
kendisinden okkalı bir şamar yemişliğim vardım. ellerin kırılsın.
çocuk benden kurtulunca mimar sinan'da mimarlık kazanmıştı. ne desem ne yorum yapsam*
iyi ki terk etmişim dediğimdir.
ilk sevgili, ilk aşk, ilk kalp kırıklığı, ilk kez bağlanma, ilk ilk ilk.. lanet olsun ona