bugün

Unutulur.
insan her şeye alışır, hem de öyle bir alışır ki öncesi hiç yaşanmamış gibi unutuverir.

sosyal yaratıklarız, kolay adapte oluyoruz her duruma.

bu her şey için geçerli.

sevgili, flört, ot bok bunlar hayatın günlük sorunları.
Yeni duygular, eski duyguları siliyor.

Aşk, sevgi, ne olursa, her şey için geçerli bu.

Dolayısıyla bu da unutulur. ilk diye son olacak değil ya.
herkes unutulur ilk veya son fark etmez sadece geç ve acılı şekilde olur ama unutulur.
unutulmaz. aslında hiçbir şey unutulmaz sadece umursanmaz.
Güzel anlar hatırlanmaya değerken unutmak için bir sebep olduğu sanmıyorum.
ilk sevgili ayrılığı belki de en kolay atlatilan ayrılıktır. Genellikle yani. Ama ilk sevgiliyle yaşanan anılar unutulmaz. ikisi ayrı şey. Sanırım atlatmayı kastetmis yazar kişisi.

Babaannenin ilk sevgisiyle senin ilk sevgilin farklıdır. Asla bir değildir.
toplam beş birim sevgilin olduysa bilemem, yolda görsem tanımam.
Hiçbir Sevgi unutulmaz.unutmada zaten.
Unutamazsın ama geçer. Hep kalbinin derinliklerinde o vardır. Bir şey olur birini görürsün kokusunu alırsın o an aklına gelir. Ama hiçbir şey kalıcı değildir bu da geçer.
Birisi demiş ilk sevgili unutulur da ilk aşk unutulmaz sonuna kadar doğru kendini ona teslim edip etmemekle belli oluyor.kendini çoktan ona saldıysan geçmiş olsun kardeşim hoşgeldin aramıza.
Kim unutulur? kim unutulmaz ?adi nedir? ne olarak adlandirilir? bilemem.
ama ben ilk sevgilimi unutamiyorum,hala napiyor? nasil? neyi var ?nerde? hayati nasil ?sorularini soruyorum kendime. Umarim cok iyisindir be adam kimsenin yerini tutamayacagi kadar kocaman yuregi olan adam. Sen bilmesende umrumda degil yeter ki iyi ol. Bir de RABBIM ;annenden seni ,seni annenden ayirmasin.hergun duam bu sana. Korkma ben yokum o dualarda herzaman ki gibi uzaktan ,sessiz ,usulca ve sen olmadan seviyorum seni...
Unutulur. Net belki bu başlık altında yine yazmışımdır ve hatta unutulmaz demişimdir ama yalan. Unutulur.
Unutulmayacak ancak zamanla acı vermeyi bırakacaktır. Bazı şeyleri ilk onda hissetmişsindir. Ne kadar büyük bir kahpelik şerefsizlik yapmışsa da ilerleyen süreçlerde yine de olumlu hatıralarıyla bir gülümseme bırakır yüzünde.
kalbe dolan o ilk bakış
unutulmaz unutulmaz
sevdan ile ilk uyanış
unutulmaz unutulmaz
der bir şarkı, ben söz yazarının yalancısıyım.
sağ elin verdiğini sol elin görmesin derdi eskiler...