1. 1.
  akp den bıkmış usanmış biridir. tepki oyu olacaktır.
  3 ... engel
 2. 2.
  kemal kılıçdaroğlu'nun önerisine uyarsa; recep tayyip erdoğan'dır..
  3 ... deli mi ne
 3. 3.
  kimseyi ilgilendirmeyen insandır.
  1 -1 ... loris
 4. 4.
  hiç televizyon izlemeyen insandır heralde. yoksa hangi akla hizmet...
  ... pilli bebek
 5. 5.
  ilk seçimde akp ye oyunu verecek olan insanla aynı kefededir.
  ... esaylan
 6. 6.
  ilk seçimde nur topu gibi bir anamuhalefet partisi olacak olan insandır.
  sonraki seçimlerde ise muhalefete düşebilir.
  ... tossun pasa
 7. 7.
  Kesinlikle 6 ok ve atatürk düşmanıdır, şuanki chp de istanbul il başkanı seçilmiş (bkz: canan kaftancıoğlu) bu kişiyi az biraz araştıran biri chp ye oy vermez. Bu şahıs ermeni soykırımını savunuyor, atatürk nutuk da ermeni katliamını yurdu işgal etmek için gerekçe arayan ingilizlerin bunu türklere baskı yapmak için uydurduğundan bahsetmiştir, siz şimdi genel seçimde chp ye oy atıp chp nin içindeki canan kaftancıoğlu gibilerine sadece o da değil onu seçen yüzlerce delege varken bunlara, bu atatürk düşmanlarına oy mu vereceksiniz?

  Size diyecek hiçbir şeyim yok az okuyun araştırım, siz hala parti olarak oyum chp ye diyerek atatürk e ve milli menfaatlerimize karşı geliyorsunuz haberiniz yok. yakınlarınıza ailenize anlatın bunları chp atatürk düşmanlarını da barındırıyor gerçek atatürkçüyseniz böyle partiye oy vermeyin. Ha yok diyosanız ki ben sorgulamam etmem her şeye kanarım o zaman verin geçin. Lakin ben gerçek chpliysem bilirim ki bu chp ye oy vermem, isme şekle sembole oy veren yani chp ye oy atıp hala atatürkçü olduğunu sanan cahillere de diyecek lafım yok ak parti seçmeninden farkınız yok. mustafa kemal atatürk' ün 600-700 sayfalık nutuk kitabını okusaydınız önümüzdeki genel seçimlerde chp ye oy atmayı aklınızın ucundan dahi geçirmezdiniz, bu kafayla ak parti seçmeninden farkınız yok. Sorgulamadan düşünmeden chp deyip, nutuk okumamış Atatürkçü olduğunu zanneden kitleye inat gerçek atatürkçü olarak oyum ,

  (bkz: iyi parti)
  3 -2 ... yoksul genc
 8. 7.
  Atatürk düşmanıdır. Amerika ajanı Kenan evren de 1980 de trt ye çıkıp atatürk ten bahsedip darbe yaptı (bkz: our boys did it) siz ona da oy verirdiniz kesin çakma atatürkçüler sizi. Bırakın bu işleri atatürk hayatta olsa hepinizin yüzüne tükürürdü.
  2 ... yoksul genc
 9. 8.
  Benim lan oğlum adamlar her eleştirilerinde haklı çıktılar fetö ergenekon ekonomi dış politika. Ne deseler çıkıyor napak hrp kandırılanlarla faşist teyzelere mi oy verek.
  1 ... shizi
 10. 9.
  Chp ye oy verip hdp yi saf dışı bıraktığını zannedenler var. Asıl tam tersi hdp ye yaklaşmış oluyorsunuz şimdiki chp ye oy atarak, hdp zihniyeti zaten senin partine yerleşmiş, televizyondan hdp li selahattin demirtaşa selam yollayan istanbul il başkanına bak bi sen chp hdp yan yana gelmiş mi gelmemiş mi. Fetönün kasediyle baykal a kumpas yapıldıktan sonra chp kadrosu çok değişti hiçbir şeyden haberiniz yok, bu kafayla daha çok kandırılırsınız siz.
  1 ... yoksul genc