1. 1.
  akp den bıkmış usanmış biridir. tepki oyu olacaktır.
  3 ... engel
 2. 2.
  kemal kılıçdaroğlu'nun önerisine uyarsa; recep tayyip erdoğan'dır..
  3 ... deli mi ne
 3. 3.
  kimseyi ilgilendirmeyen insandır.
  1 -1 ... loris
 4. 4.
  hiç televizyon izlemeyen insandır heralde. yoksa hangi akla hizmet...
  ... pilli bebek
 5. 5.
  ilk seçimde akp ye oyunu verecek olan insanla aynı kefededir.
  ... esaylan
 6. 6.
  ilk seçimde nur topu gibi bir anamuhalefet partisi olacak olan insandır.
  sonraki seçimlerde ise muhalefete düşebilir.
  ... tossun pasa
 7. 7.
  Kesinlikle 6 ok ve atatürk düşmanıdır, şuanki chp de istanbul il başkanı seçilmiş (bkz: canan kaftancıoğlu) bu kişiyi az biraz araştıran biri chp ye oy vermez. Bu şahıs ermeni soykırımını savunuyor, atatürk nutuk da ermeni katliamını yurdu işgal etmek için gerekçe arayan ingilizlerin bunu türklere baskı yapmak için uydurduğundan bahsetmiştir, siz şimdi genel seçimde chp ye oy atıp chp nin içindeki canan kaftancıoğlu gibilerine sadece o da değil onu seçen yüzlerce delege varken bunlara, bu atatürk düşmanlarına oy mu vereceksiniz?

  Size diyecek hiçbir şeyim yok az okuyun araştırım, siz hala parti olarak oyum chp ye diyerek atatürk e ve milli menfaatlerimize karşı geliyorsunuz haberiniz yok. yakınlarınıza ailenize anlatın bunları chp atatürk düşmanlarını da barındırıyor gerçek atatürkçüyseniz böyle partiye oy vermeyin. Ha yok diyosanız ki ben sorgulamam etmem her şeye kanarım o zaman verin geçin. Lakin ben gerçek chpliysem bilirim ki bu chp ye oy vermem, isme şekle sembole oy veren yani chp ye oy atıp hala atatürkçü olduğunu sanan cahillere de diyecek lafım yok ak parti seçmeninden farkınız yok. mustafa kemal atatürk' ün 600-700 sayfalık nutuk kitabını okusaydınız önümüzdeki genel seçimlerde chp ye oy atmayı aklınızın ucundan dahi geçirmezdiniz, bu kafayla ak parti seçmeninden farkınız yok. Sorgulamadan düşünmeden chp deyip, nutuk okumamış Atatürkçü olduğunu zanneden kitleye inat gerçek atatürkçü olarak oyum ,

  (bkz: iyi parti)
  3 -2 ... elvis presley
 8. 8.
  Yaşı kemale ermiş ama akıl baliğ olmamış seçmen.
  1 -1 ... xyclonb
 9. 9.
  Atatürk düşmanıdır. Amerika ajanı Kenan evren de 1980 de trt ye çıkıp atatürk ten bahsedip darbe yaptı (bkz: our boys did it) siz ona da oy verirdiniz kesin çakma atatürkçüler sizi. Bırakın bu işleri atatürk hayatta olsa hepinizin yüzüne tükürürdü.
  2 ... elvis presley
 10. 10.
  buyurun benim..

  sanırım başlık canan kaftancıoğlu üzerinden yürüyecek, ona göre yazayım.

  bunlardan chp'de 1 tane varsa akepe'de 100 bin tane var. onu ne yapacağız.
  hadi akepe'ye oy vermedik vizyonsuz bahçeliyi mi alternatif görüyorsun?
  onu da geçtik gçemişin mhp'lisi akşener'e mi verelim yoksa pkk ile arasına sınır koyamayıp kandil ve imralı arasında sıkışan hdp'ye mi?
  2 -2 ... oteki yuzde ellibir den biri