1. 1.
    nasıl vurdurduğunu ballandıra ballandıra anlatan gençtir.

cesaret işi yani tebrik ederiz. *

https://www.youtube.com/w...Q4kY&feature=youtu.be+
    -2 ... system error
  2. 2.
    insanlar ilgi çekmek için daha ne kadar sapıklaşacaklar çok merak ediyorum.
    4 ... fyabse
  3. 3.
    (bkz: vurduruyordur)

Ulan cuk oturdu be.
    9 -1 ... katmir
  4. 4.
    (bkz: iğrençsiniz ibneler)
    1 ... cay tozu
  5. 5.
    Aşırı rahatsiz edici.
    Hayir belki konu bu kadar rahatsiz edici olmasa bile aşırılık katan şey bu çocuk. Iğrenç, bu ne ?

Ne zaman böyle geniş ve midesiz, cahil ve beyinsiz Bir nesil yetişti, kimin gözünden kacti anlamiyorum. Sucu anasına mi atabiliriz o da belli değil şu hareketlerin ne bileyim açıklaması yok.
    6 ... bright future
  6. 6.
    ilk defa bir videoya dislike vermek için oturum açtım, o derece.

bir de açıklamasına "kestaneyi nasıl çizdirdiğimi anlattım" gibi bir şey yazmı.

oğlum sen ne kadar et yığınısın lan...
    2 ... opus magnum ii
  7. 7.
    ilgi çekmek için her yolu kullanacak insan tiplemesi. Bu videoyu çeken birisi heteroseksüel olsa da aynı tepkiyi verirdim. Konunun homofobiklik ile alakalı yok. Resmen ahlaksızlık bu yaptığı.
    4 ... cimbomlu yazar
  8. 8.
    Ya isteyen istediği ile ilişkiye girsin bu özel bir şeydir yatak odanasın da dönen mahremdir anlatılmaz. Eşcinsellere saygim var ve değer veriyorum ama eşcinselliği üzerinden prim yapan tiplere tahamulum yok.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    psikolojik bir travması olduğu aşikar bunu eşcinsel olduğu için söylemiyorum hal ve hareketlerinden çıkarıyorum bizim gibi toplumların sindiremediği hassas konular için bu arkadaş fazla rahat ve açık sözlü üzerinde onu baskılayacak herhangi bir otorite görmüyor muhtemelen babası yok diye düşünüyorum ikinci olarakta bunun aslında 'zina' olduğunu kabul ediyor yani kendisini müslüman olarak tanımlıyor ve aslında bu yaşam biçiminin dinin gereklerine uymadığını içselleştirmiş son olarakta eşcinsel bireyler için sürekli ilişki yaşamayın diye de telkin de bulunuyor bu da durumunu tam olarak hazmedemediğini gösterir sonuç olarak psikolojik tedavi alması gereken diğer yüzlercesinden sadece biri.

edit:homofobik değilim
    2 -2 ... one of the old ones
  10. 10.
    ben bu çocuğu anlamadım yalnız. hala işin günahında olum en büyük günahlardan birini işliyorsun bari vurdurmayın nedir neyse yine siz bilirsiniz kendi içinizde yaşayında.
    ... der ingenieur