bugün

bence artık yozgatta yapılmaz diye umuyorum bakalım nolcek gari.
içimden bir ses ilk tokatın yozgat tarafından atılacağını söylüyor. hadi hayırlısı bakalım.
samsun diyerek 50 misli basıyorum.
adapazarı'dır. hatta adabazaaar'dır.
zonguldak' ın 1,20 oranı var, oynamaya değmez. belki misli basılabilir.
Oranlar şöyle; Kütahya 1.40, Bursa 1.65 Giresun 1.80, Düzce 1.75, Aydın 2.75, istanbul 1.55, izmir 25.00 Geçen yıl süpriz olmamıştı 1.05 oranla Erzurum'a oynayanlar kazanmıştı. Bu yıl süpriz bekliyorum böbreğinizi satıp Aydın'a oynayın.
istanbul'da ilk top patlamadan ilk dayak atılır.
sigarasızlık çeken bünyelerin yaşadıkları şehirlerdir.
erzurum olması muhtemeldir. hatta erzurumlu bir dede geçenlerde öldürmekten bahsediyordu.
ankara diyor ve son noktayı koyuyorum.*
Eyüplüler olması mümkündür bu nedenle istanbul.

One love festivalinin gazı ve Sığır Jölesi Yiğit Efendi'nin nidalarıyla birinciliği anadoluya kaptırmak istemeyeceklerdir.
samsun olacaktır. eğer oranlar artar ise seve seve samsun'da ya da bafra ila çarşamba'da dayak yiyebilirim. ama para şart hacı. *
umalım da kim olursa olsun haddini aşmasın.
ayrıca erzurum'da yaşanan olay oruçla alakalı değildir, sadece güzelim memleketimin adı karalansın diye bazılarının beyin yerine omurilik soğanlarından uydurduğu bir olaydır. çıkan kavga tamamen saçma bir konudandır ama ramazan ayında olduğu için oruçla ilişkilendirilmiştir.
yobazların en bol olduğu şehirde atılacak dayaktır. saçmalığa bak yahu bunlar ne içtiyse ben de istiyorum. iradesiz lavuğun tekiysen banane arkadaşım canım istemezse tutmak zorunda da değilim. hadi gel evime bekliyorum..
izmit diyorum hatta semt veriyorum, bekirpaşa.

bu nokta atışımdan sonra sabırla ilk dayağın haberini, müslümanların müslümanlık yapmasını bekliyorum.
(bkz: gazi üniversitesi) olabilir, dolayısıyla şehir de ankara olur tabi.
(bkz: şehirlerde dayak atılırdı biz oruçluyduk)
balikesir'de.

neden mi bu kadar eminim?

çünkü ilk sahurda ben atacağım o dayagi. hahahahahihahihohiha.
yobazlarin veya normal insanlarin en bol oldugu yerde degil, her ikisinin de bulundugu sehirde atilacaktir bu dayak. tahminen istanbulda olacak bu hadise...
(bkz: aydın doğan medyasının yalanlarına kanmak)
erzurum ve yozgat arasında tatlı bir çekişme sürüyor bu konuda...
Aradan sıyrılıp sürpriz yapabilecek bir kent olarak Afyon.

Malum içkinin il genelinde ilk yasaklandığı vilayet, üstelik durup dururken bir komiser yardımcısı ve arkadaşları bir hemşireye tecavüz edip sonra da nooldu demişlerdi. Tüm Afyon bayağı bir atak içerisinde bu sene, o yüzden bu fırsatı kaçırmak istemeyecektir.
mına koyim, sırf erzurumun prestijini kurtarmak için balikesir'de atmazsam o dayağı, adım da yok artik ricardo quaresma değil...

balikesirde atilacak dayaktır. o kadar.

edit: he anasini satayım ağız burun kıracağım, nasıl insansınız siz anlamiyorum ciddiye alıyorsunuz bir de ya.
istanbul olacaktır. haberlere bile konu olmayacak kadar küçük yerler var istanbul da. eminim ilk dayak hatta en çok dayak, erkeklerin küpe takamayıp kızların etek giyemediği hatta yolda rahatlıkla yürüyemediği o gözden uzak yerlerde atılacaktır.
(bkz: erzurum)