bugün

insanları sınıflandırma noktasında yeni bir sınıf olup günümüzde varlığını sürdürdüğünü söylemek çok güçtür. netekim kalmamıştır öyle saf kız, olanları da zaten birileri tarafından sahiplenilmiş, mutlu mesut yaşıyorlardır. bunları beğenmeyen diğerleri ise akıllı, entel, modern geçinip her haltı yiyip ondan sonra da "ben özgürüm ben özgürüm" diye ortalıkta gezen, anca car car konuşup kafa ütüleyen icraata baktığın zaman koca bir 0(yazıyla sıfır) olan post-modern feminist tayfadır.
dudaklarında konaklayan küskün meleklerin gönlünü alan kızdır, asıl mühim olan öpüşmenin diğer muhatabının bu hayalin yüceliğini kaldırıp kaldıramayacağıdır.
her kadın ilk öpüştüğü erkekle evlilik hayalleri kurar, istinasız evlilik çemberinden bir kere geçirir onu ve kendini.* emin olun her kadın kurar bu hayali,ilkiyle.
ama yazıktır,feminizmin bile anlamını bilmeyen ülkemin erkekleri bunu farkedemedi o kadınlarda...farketmiş olanlar zaten mutlu mesut yaşıyordur.
farketmemiş olanlar da saflık ne güzeldi be diyip ah çekmekte ya da rus hatunlarıyla fantazi düşünmekte şimdi.
nişanlandıktan sonra öpülmesi gereken kızdır.
tanıştığı anda evlilik hayali kuran kızın bir alt modelidir. * * *
saf kızdır. iyi biridir. sayıları gittikçe azalmaktadır.
büyük bir kafa karışıklığını da beraberinde getiren genç kadınlardır. bizim bildiğimiz feministler, erkeklere ihtiyaç duymadan yaşamayı amaç edinen kadınlardır. ya da eşitsizliklerin ortadan kalkması gerektiğini düşünen erkeklerdir.
kadınların, bir erkekle karşılaşır karşılaşmaz ya da en asgari düzeyde de olsa samimiyet kurar kurmaz evlilik hayalleri kurmaları, benim bildiğim, feministlerin de kesinlikle hazzetmedikleri bir durumdur. nasıl bir mantıkla, feministlerin kesinkes karşı oldukları fikir ve eylemler önce feministlere isnat ediliyor ve sonra da isnat edilen bu hayali özellik dolayısıyla feministler eleştiriliyor anlamış değilim.
sanki hem rahatsız olunan bir durum var hem de hoşlanılmayan bir insan grubu. insanlar da mük-kemmel bir kıvrak zeka örneği ve el çabukluğuyla ikisini bir arada çıkarıyorlar gibi. çok garip.