bugün

cenabet bir enerji bakanına sahipken yine cenabet biri tarafından yapılacak açıklamadır.

edit: mesela hamam böceklerinin duvarı deldiği söylenebilir.
fukuşima da bile oldu bu kadar doğal ne olabilir? (bkz: bi silkinip gidin)
bunlar benim mutant bacılarıma saldırdılar.
- ölenlerin adları cuma hutbesinde okunacaktır.

- tüm yurrta ölenler için bugün sela verilmesi için talimat verildi.

- 3 günlük ulusal yas ilan ettik.
sebep göstermeden entry silmek de neyin nesi?

silinenler içinde bile görülmüyor!
eyyyy moderasyon biraz ciddiyet!

bu başlığı açan benim bu da ilk entry!

hamdolsun akp döneminde yaşanmasını beklediğimiz ilk nükleer kazadan sonra gelecek ve yüreklere su serpecek olan açıklamadır!

açıkçası bunlar olağan şeyler.
bakın japonya samuraylarıyla, robotlarıyla her şeyiyle 2011 fukuşima 15.000 kişi,
bakın ukrayna nataşalarıyla her şeyiyle 1986 çernobil 5.000 kişi,
daha yakına geliyorum. 1958 sovyetler birliği. votkasıyla. matruşkasıyla her şeyiyle. 300 ölü.
daha da yakına geliyorum 1957 ingiltere! sömürgesiyle, kraliçesiyle, kırmızı otobüsü ile her şeyiyle 39 kişi!

literatürde nükleer kaza diye bir şey var!

(iç ses: vay amk 1800'lerden niye örnek yok yaaaa! çok geç geçmişler bu nükleer teknolojisine!)

anlayacağınız bunlar olağan şeyler!
ama sırf kaza oldu diye devlet de denetim yapmadı diye hükumetin eleştirilmesi... işte bu olağan değil!

kaza tarihine bakıyorum. gezi olaylarının yıldönümünden 5 ay 21 gün sonra bu ne demek?
yani bu işi planlayan paraboller öyle bir tarih seçmişler ki gezi ile alakamız yok diyorlar!
ama biz yemeyiz!

ha bu arada nükleer kazada ölenler için selalar verildi. cuma günü hutbeler bu kardeşlerimize yönelik olarak irad edilecek.
hep beraber dua edeceğiz!
eyy vatandaşlarım. başınızda chp olsaydı görev şehidi kardeşlerinizin cenaze namazını bile kıldırmazdı!
bakınız 1915 çanakkale savaşı 253.000 şehit var!
siz çanakkale de o kadar mezar gördünüz mü?
ben görmedim!
işte chp zihniyeti şehitlerimizi bile gömmemiştir!
savaşta plazalarda oturup viskisini yudumlamıştır!

milli birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde akp eleştirenin ebesini sikerim!

kazadan akp'yi sorumlu tutmak ibneliktir! ahan da söylüyorum. toptur bunlar top! aha bak işaretini de yaptım. yuvarlaklar sizi!

bu arada hangi ebesini siktiğim beni nükleer kazanın olduğu yere açıklama yapmam için getirdi lan!
radyasyondan zehirlendim orospu çocukları!

(bkz: the barz ın akp nin basın danışmanı olması)
Bu işin fıtratında vardır...!!!
Veled dalliiiiin....Amin!!!!
Komşu ülkelerde de var, onlarda sızıntı olsa yabancının nükleeriyle ölecekti taneler!

En azından milli nükleerimizle öldüler.**
2013'te kişi başı milli gelirimiz 10.000 usd!
nükleer kazalar sonrası nüfus 1/3 oranında azaldığında milli gelirimiz 13.500 usd seviyesine çıkacak! biraz da bardağın dolu tarafından bakmak lazım!

hem ölmek radyasyona maruz kalanların kaderinde var!
güncel Önemli Başlıklar