bugün

9 10 yaşlarımda okulda yanımdaki kız bana deydikce içim degişk oluyordu güzel günlerdi.
(bkz: Çarşı karşı cinse karşı)

(bkz: bu nasıl başlık lan)
ilkokul 2 de, musevi sınıf arkadaşım kıza, adı Tildaydı hiç unutmam. ahhh ahhh.
anaokulunda yıl sonu gösterisine hazırlanırken. karşılıklı ponpon sallıyorduk. tam olarak şuna benziyordu.
görsel
bu tür konularda aklıma hep şu şarkı gelir.

https://youtu.be/MYu3UViXM4U
5 olmadı 6 yaşlarında falandi herhalde. Arkadaşın annesinin memesini görmüştüm hoşuma gitmisti.
ana sınıfında. ciddiyim.
3 yaşında yasemin die bir kız vardır adını bile hatırlıyorum o derece.
6 yasindaydim. Didim'de yazliktaydik. Almanci turk kizi vardi abimle yasit. Abimler kiza takla atiyor amk kizda tik yok. Ben sahilde kum oynarken geldi beni dudagimdan optu. Abine soyleme dedi. Adi nil'di. O gun bugun boyleyim.
5. sınıftaydım. öyle işte.
1. sınıfta sınıf öğretmenine aşık olmuştum. elimizden tutar gezdirirdi deli gibi heyecanlanirdim
4-5 yaşlarında tvde bir manken gördüm benimki kalktı babamda o çadırı dikmişsin dedi.
anasınıfı bir kızdan hoşlanmıştım adını bile hatırlıyorum.
eğer adı "okşan"sa, garip duygular oluyo. benim ki, ebru'ydu. ikimiz de 4-5 beş yaşlarındaydık.
12,5 falan.
4 yasimda. Biraz erkendi biliyorum.
üniversite 2.sınıf. evet sorunlarım var. diğer insanların aksine insanları sadece insan olarak görebiliyorum. neyse, o kişiye grlince de:

(bkz: aşık olunmaması gereken kişiye aşık olmak)

artık aşık değilim ama namussuz hala yakışıklı.
Ben bana benzemeyen her canlıya karşı bir merak duyardım çocukken. Tabi cevaplar hep aynıydı allah onu da öyle yaratmış oğlum.

Bir zaman sonra bu ilginin daha çok kızlara yöneldiğini farkettim. Bunun sebebi onların bana ilgi göstermesiydi. Neden bilmiyorum kendimi bildim bileli kızlarla aram hep iyi oldu. Hani belli bir yaştan sonra tamam ama ilkokulda tombul ve kısa boylu bir çocuktum.
Dün duydum.
Yaklaşık 5 yaşımda bir oyuncuya aşıktım. O tv ye çıktığında utanıyordum. Ahhahha