bugün

Ne yazdığına göre bakacak olursak whatsapp, facebook vs. mecralarından yazılacaksa erkek yazar heralde ama hep erkek yazarsa bir sıkıntı olur mu? Karşı tarafı yada bi bıkkınlık, kızda yazmaz ya oda fena durum tabi.

Yazmanın ikinci anlamı olan yavşama kısmına gelecek olursak tabiki erkek ama bazen kızlarda yavşar çok pis (bu durum erkeğin karizma ve yakışıklılığına bağlıdır).
fark eder mi? bilmiyorum ben. bence fark etmez. ilk o yazsa da veya sen yazsan da sohbeti sarmıyorsa konuşmazsın. ben konuşmam en azından. biri uzaktan hoş görünür ama yanına gidip iki kelam edince soğursun, o yanına gelseydi de sonuç değişmezdi. o yüzden bunun bir ölçütlüğü, önemi yok.
spontene gelişmeli, zaten bir kere konuştu diye bir daha konuşmak zorunda değil kimseyle.
Bence canı isteyen yazmalı.
Sorunsal değildir. Meseleleri mesele etmezseniz ortada mesele kalmaz arkadaşlar. Chill yani.
isteyen saldırsın abi kızı erkeği yok bunun salak mısınız?
Erkek. Bu her daim böyledir. Ilk yazan taraf erkek olmalıdır. Erkek de cesaret edemiyorsa vay hallerine zaten.
Kim yazmak istiyorsa o yazabilir, önemli olan ilerleyişi.
arkadaşlar böyle taktiklere hesaplamalara ne gerek var?. kim yazıyorsa yazsın siz mutlu olmaya baksanıza. böyle küçük hesaplarla ilişki dikiş tutmaz.
Bunu sorunsal olarak görmeyenler birlikte olmayı hakediyor.
kız gurur yapar atmaz ama yanlış düşünce atmak isteyen konuşmayan isteyen atar cinsiyet fark etmez.
bence ikili averaja bakılmalı.
ikiside beklerse işleri zor.
ikisi de yazmamalıdır. Üç günlük hevesler uğruna ne idüğü belirsiz insanları güzel hayatlarına sokmamalıdırlar.

işbu entry tamamıyla cinsel etkileşimi konu alan kadın erkek ilişkisindeki sanal öncelik üzerine yazılmıştır.
Yıl olmuş 2017 kız mı yazsın erkek mi muhabbeti yapıyorsunuz.Sevgiyi böyle böyle basite indirgediniz farkında değilsiniz.Saçma sapan detaylara takılmak yerine, işin güzel tarafına odaklanmayı unuttuk.iki kişi arasında gönül bağı olduktan sonra ilk kim yazmış ne önemi var.Göz görsün , gönül sevsin yeter ki.
iki ucu boklu değnek kız yazsa yollu, erkek yazsa yürüyor askıntı oluyor ne zaman yıkılır bu tabu.kimse kusura bakmasın canı sıkılana morali bozuk olana yazarım en fazla s...tir lan derler ağzımın payını alır oturum..
insanların seviyorum dediği insana dahi açık, net ve samimi yaklaşmaması neticesinde ortaya çıkan ceviz kabuğunu doldurmayacak mahiyetteki, sorun kategorisine dahi girme kapasitesine sahip olmayan sözde sorunlardan biridir.
Türk kızı ve Türk erkeği muhabbetini bir kenara bırakırsak;

-isteyen yazmalı.

Diyorum. Eger arada duygular varsa ve biraz tartışma olduysa soğukluk girdiyse,

-içinden gelen içinden geldiği anda yazmalı.

Satranç oynar gibi iliski yürütmek de bizde var bi tek. Sevgini hemen söyleme ilk mesajı sen yazma Yok herseye tamam deme hemen görüldü yapma biraz geç cevap ver...

Satranç mi oynuyorsunuz iliski mi yaşıyorsunuz ? içinizden geldiği gibi davranın. Eger karşınızdaki de sizin gibiyse birbirine karşı açık olan çok güzel bir çift olursunuz.

işin en güzeli de, komplekslerinizi yıkarsınız. Mükemmel birşey olduğuna garanti verebiliyorum.
ikili ilişkilere dair manyetik bir soru.
el ele vererek muhteşem bir kombinasyon oluşturabilirler aslında.
vererek. evet.*
kızın babası yazmalı.
ilk, hoşlanan yazmalı.
iki ucu boklu değnek denebilecek bir durum gerçekten de. normal şartlar altında inceleyecek olursak kadın ve erkeğin her konuda eşit olduğunu savunuyorsak bu konuda da eşit olduğunu kabul edelim. yok öyle kadın erkek eşittir diyip de mesaj atmaya gelince ilk adımı erkekten beklemek,fakat ne yazık ki normal şartlar altında değiliz. türkiye gibi bir ülkede yaşıyor olduğumuzu ele alırsak ilk mesajı kız attığı zaman kız üzerine hemen etiket yapıştırılacaktır, tabii bu erkeğin karakterine de bağlı. şahsen ben birinden hoşlanıyorsam ve onu iyi tanımıyorsam bana önyargılı yaklaşmasından çekindiğim için ilk mesajı atamam, karşımdakini tanıyorsam ve birlikte zaman geçirmişliğimiz varsa egomu bir kenara bırakır atarım.
Cesur olan kazansındır. Yazması yürüyor anlamına da gelmez yani o yüzden çok şey etmeyin.
yazmakla olmuyor artık işler bence gidip yüzüne söylemeli.
Böyle şeyleri düşünmeye ne gerek var anlamıyorum. Konuşmak isteyen yazar olay bu kadar basit.
Kesinlikle erkek yazmalıdır.

Bunca zamandır hep, ilk mesajı ben yazdım. Oradan biliyorum. ilk yazmazsanız kızların yazmasını daha çoook beklersiniz.