bugün

Bakara suresi 31. Ayette cevabı vardır:

Allah Âdem'e, yaratılışa ve değerlerine uygun, varlıklara verdiği isimleri, isimlendirilen varlıkları, varlıklar hakkındaki bilgileri, varlıklarla bilgilerin irtibatını; harfleri, kelimeleri, lafızları, mânaları, cümleleri, lehçeleri; davranışları, ferdin ve toplumun ihtiyaçlarını, uyum kurallarını, gerek duyacağı bütün bilgileri öğretti.
Vücutta o kadar organ var o kadar delik var sen git penisi vajinaya... Evet.
Kim kırlarda özgürce koşan yılkı atlarına bakıp "dur la şuna bineyim" deme cüretini gösterdi.
Yüze oturmak evet.
pipet. cok merak ediyorum kim buldu diye
Bilimsel düşünce ve mantık bilimi elbette. Düşünsenize herkes rüzgarı ruhlar yapıyor, yağmur ruhlar sayesinde, her şeyin içinde ruh var derken biri rüzgarın doğal nedenlerini açıklayıp mantıksal gerekçeler öne sürüyor. Birileri yıldızlara bakıp bunlar tanrı olmalı derken bilim kafası olan ilginç filozof kişilik yıldızlar ateş topu, taştan oluşmuş cansız cisimler diyor ve üstelik gözlem aletleri gelişmeden akıl yürüterek böyle çıkarımlar yapıyor... yıldız Tanrının sadece taş olduğunu iddia ediyor, tanrı korkusu olmadan * . üstün zekalı biri olmalı bunu diyen.Nasıl oldu da bunu düşünebildi? O bilimsel noktaya nasıl ulaştı???
(bkz: doggy)
(bkz: doggy style)
(bkz: doggy position)
(bkz: çiğ köfte). içerisine bissuru şeyi karıştırıp rastgele eliyle sıkıp adına çiğ köfte demek.
öpüşmek. olm çok saçma değil mi la bu eylem. salya emiyorsunuz ve bunu zevkli bulup cinsellikle bağdaştırıyorsunuz.

görsel
rakının yanında şalgamda içilince, daha çok rakı içebilmek.
evde emekleyince misafirin gelmesi.
Dedikodu.
parfüm, vantilatör, çikolata, cips, hoparlör, oral seks.
küfretmek.
Fiskos masa. Çok dedikoducu biriydi heralde.
Bir futbol bağımlısı ve oyunlarda orta kafa gol tercih eden biri olarak bu 1 kiloluk topa kafa ile vurma olayını ilk kimin aklettiğini hep merak etmişimdir.
öpüşmek. ulan kim karşıdaki insanın tükürüğünü emmek ister ki ve bunu cinsellikle bağdaştırır ki.
Din ve tanrı.
Biberin içine kıymalı harç koyarak dolma yapmak. ilk kim düşündü, nerden esti, nasıl bir hayal gücü öyle?
31 çekmek.
mantıyı ilk kimin yaptığını merak ediyorum işsizce.
kesinlikle çamaşır makinesi. dünyanın en büyük teknoloji icadi. bakın ne cep telefonu, ne de bilgisayarlar. ilk kimin aklına geldiyse alnını öpüyorum.
arkadaş, sen ben bu zeytini ağaçtan koparıp tatsak "hassiktir bu ne a. koyim" der tükürürüz.

ama adamın biri bu zeytinleri toplamış, bir hafta boyunca her gün suyunu değiştirip acılığını almış, sonra da tuzlu limonlu bir suda bekletip bunu yenilebilir hale getirmiş kahvaltıda önüne koymuş. bu nasıl bir kafadır, nasıl bir ileri görüşlülüktür?
At dölleticiliği mesleği.
Bugün yeşil zeytine zeytin yağı dökerken aklıma gelmişti benimde .