bugün

evet yanlış görmediniz. ilk kez sevişeceklere tavsiyeler başlığına tepki niteliğindedir.

zaten bu yazıyı okuyor ve sözlükte de yazarsan en az bi 18 19 yaşında varsındır. (genele hitap ediyorum)

tükiyede ortalama evlenme yaşı kaç kardeşim? 25 26

zaten bu işi 19 yaşına kadar hiç yapmamışsın. şunun şurasında 5 6 senen kalmış. az bekle kardeşim, hem bu dünyayı hem de diğer dünyayı kazan. ha ben bu arada ne yapacağım peki mi diyosun? kariyerine bak kendini geliştir okulunu oku ki ona göre denk bir eş ile evlenesin.

çok zor durumda mı kaldın zinaya mı gideceksin? o zaman sana 31 serbest, günah değil. bunu her fıkıh kitabında bulabilirsin.

benim acizane tavsiyem budur. allahın varlığına şüphesiz ve delilleriyle inandığım için her türlü görüşe saygım vardır ve tartışmaya açığımdır.

edit: ben sevişmeyin seks yapmayın hiçbir zaman demiyorum. her şeyi zamanında güzel diyorum. saygılar.
hiç yapmayın.
ortalık piç kaynıyor korunun lan.
maske takın. internete düşerseniz kıvırırsınız.
bırakın böyle işleri, ayrılmayın elizabeht'den.. ne var zinada onda bunda. Sabredin, evlenin, huzurlu olun, mutlu olun..

Onca kötü Oydan sonra edit: hayır niyetiniz nedir? Dinci değilim arkadaşım ben. Manyak da değilim.
(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar) Bende gider 10'uncu köye yerleşirim ya..
düzgün tavsiye versin bu konuda bilgisi olanlar ben hiç yapmadım milli olmak gibi bir duygu.

edit: siz zina derken cinsel ilişkiden bahsediyormuşsunuz bende evli erkekler konuşuyor sanmıştım elinizi çükün.
anal seks yapmayında ne yaparsanız yapın.
madem ki yapacağınız şeyin zina olduğunu biliyorsunuz, yapmayın.
inancınız varsa günaha gireceksiniz haberiniz olsun.. sonra vay efendim ben duymadım, görmedim olmasın.
kondom. dünyaya kondom. herkese kondom. eline beline, cebine kondom.
thou shalt not commit adultery- zina yapmayacaksın.
7. emir.
bizi de davet et . ola ki daha soracakların varsa anında cevaplarız. bakmayız korkma.
herşeyin bir ilki vardır. aşk adına yapılan herşey mübahtır. yeter ki kimseyi üzmeyin...
sakin olun ve her şey olumlu ilerliyormuş gibi davranın. karşınızda ki kişinin canını pek yakmamaya çalışın ve nazik davranın.
(#13094664)

80 değil 100 sopa

(nûr suresi 2. ayet)

"zina eden kadın ve zina eden erkekten her birine yüz sopa vurun; allah'a ve ahiret gününe inanıyorsanız, allah'ın dininde (hükümlerini uygularken) onlara acıyacağınız tutmasın. müminlerden bir gurup da onlara uygulanan cezaya şahit olsun."
mümkünse yapmayın.
illa yapacağım diyorsanız korunun. Sonra şunu kaptım aids oldum mu filan diye tepinmeyin. He mümkünse evlenmeden yapmayın tabi.
aslan olacam kaplam olcak triplerine girmeyin. hayalkırıklıkları büyük olur sonra.
ön sevişmeyi uzun tutun.
zinhar zina yapmayın. *
şüphesiz ki zina kötü bir yoldur. anlık zevklere kapılıp, uzun sürecek pişmanlıklara sebep olmayın. bırakın zina yapmayı gözünüzü bakılması helal olmayan yerlere bakmaktan koruyun.bayanlarla günlük ilişkileriniz seviyeli ve kontrollü olsun. huzurlu bir hayat sürdürmek için bu konunun temel bir unsur olduğunu düşünüyorum.
bunun bir zina olduğunu unutun.
bekarların zinası 14 kırbaç, evlilerin evlilik dışı zinası ölümle cezalandırılırdı islam devletinde bunu bilin.

evli kadına sarkmayın adamın bi yerinden kan alırlar.
inananlar için konunun tartışması zaten yoktur, zinaya yaklaşılması haramdır. inanmayanlar için söylenebilecek bikaç şey olabilir. hiçbir bayan yoktur ki, fiziksel ilişki sonrasında alıp başını gitsin, psikolojik olarak bağlılığı oluşmasın (para karşılığında yapanlar dahil!). toplumların sağlığı, çocukların sağlığı, ailelerin sağlığı açısından gerçekten uzak durulması gereken bir olaydır. kadın erkek gibi değildir. zina etmek demek, sevdiğimiz insana kötülük etmektir. erkek olarak mert olunması gerekir. "türban meselesini halledicez" diye meydana çıkarak, kadınlık gururunu ayaklar altına alıp, bakışları kadınlara çevirten zihniyetle aynı yolda olmayalım. zina yapmayalım.