bugün

hiç unutmam yaş 14 mahallenin abisiyle eskorta gitmişim. soyundu kadın, kağıt kebabı zannedip ekmek banmaya yeltenmiştim. güzel günlerdi, saftık çok.
(bkz: yetmez ama evet)
" seni kim vurdu kız ? " şeklinde olabilir eğer aybaşılı bir günde görmüşse.
"O kadar abartilan sey, bu minnacik et parcasi imis hayret".
yıllarca malum filmlerden aşina olan yurdum erkeğinin fazla tepki vereceğini sanmıyorum. bende öyle oldu en azından. sanki yıllardır beraberiz. kendi vajinam olsa ancak bu kadar tepkisiz olurdum. yokluk kötü şey lan.
ilk kez gördüğümde gerçekten fena bir duyguya kapılmıştım.

hemen kendimi toparladım ve değerli olan o damcığa kapris yaparak yaklaştım.

sıcak ve kaygandı. oysa ben duygusal takılarak yavaştan .......
Olm ananiz sizi neresinden cikardi da ...
Siktir et kayinco raki getir
hiçte fındık kadar değilmiş.
ilk kez 8 yaşında gördüğümde "anaaa bu ne laaan aağaaazz gibiii, senin çükün niye böyleeee" diye tepki vermiştim. Büyüklere sorduğumda o sünnet olmuş demişlerdi.
valla bir genelleme yapmak zordur. güzel estetik vajinalar da gördüm ama çok tipsizleri de var. biraz ne çıkarsa bahtına bir durumdur yani...

ha genelleme şöyle olabilir, genelde tecrübelerime göre söyleyebilirim ki, sıska kızların vajinaları daha tipsiz oluyor sanki.
Deliği nerde lan bunun.
görsel
her taraf karanlıktı hiç bi şey göremedim amk!
yenir ki bu !

görsel
Genelde görmem. Sertçe girerim. Kız ebesininkini görür. *
O neee ? O neee ? Bu neee ? O nee ?
ee delik buuuu...

sen çok yanlış gelmişsin kardeş deyip ötelenmelidir.
Içine joyduğu zaman gavur a*ı diyecek bir şahıs vardır kesin bu sözlukte.
Lan hepsi bu kadar mı demiştim swh.
ilginç ilginç bakarsınız gerisini vücut halleder devam edersiniz.
Aman tanrım didim' dir net.
Oğha olm o neğ amuğagoyem tarzında bir üslupla, keşke görmeseydi kodumun çocuğu dedirten tepki türü.
seneler boyu gerek bilgisayar gerek telefon ekranından sahte, cansız, uzanamadığı vajinaları gören, artık gerçek bir vajina görmenin hayali ile yanıp tutuşan erkeğin ilk tepkisidir.

abazanus sapiens yıllarca bu anı hayal etmiştir, ilk kez doğarken vajinayla karşı karşıya gelmiştir ve onu da hatırlamamaktadır.

beklenen an gelir, artık karşısında canlı kanlı gerçek bir vajina vardır.yıllarca kadınların taytlarından, eteklerinden, elbiselerinden bir frikik yakalamayı bekleyen abazanus için özlem sona ermiştir.insan hiç görmediği bir şeyi özler mi?özlüyor işte.

bu evrede abazanus için yüzeysel naif yarıklı bir vajen de, dudakları sarkmış pörsümüş bir vajen de, etli bir vajen de aynıdır.

abazanus ağzının suyu aka aka karşısındaki cins i latifin bacaklarının arasındaki muazzam üreme organına bakar.

bakar, bakar ve bakar.abazanus daha fazla dayanamaz, kendini tuvalete atar.sadık yari sağ eli ile buluşur.sarsılarak boşalır.

işte ilk vajina gördüğü bu an abazanusun kalan ömründe hiç unutulmayacak bir iz bırakmıştır,

zaten on beş dakikada boşalan abazanus artık beş dakikada boşalıyordur, artık prematür ejekulasyonun tuzağına düşmüştür.

bu kara günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır...
the end
(bkz: yazarların çoçukluğundan aklında kalanlar)
hic gormedim. gorsem ne igrenc birseymis lan bu bööğhh. resimlerden goruyoz kotu şekli var.
güncel Önemli Başlıklar