bugün

Agda cok onemli. Kokuya dikkat. Aminiz kokmasin. Sonra yalarken tiksiniyorum. Agzima siniyor koku , cikmiyor.
Böyle aptal abazanların tavsiyelerine uymadan sevişin..
Öncesinde naneli sakız atmayı unutmayın.
karşınızdakinin size değer vermesi çok önemli, dikkat edin. ama daha da önemli olan sizin verdiğiniz değer. iki güne geçecekse eğer verdiğiniz değer, sevişmeyin. sonradan pişman olmayın.
bir de, sadece kendisini mi düşünüyor. koşarak uzaklaşın. sizden sonra çok sürmez zaten partner bulması. ama size bebekmiş gibi dokunuyor, kendinden daha çok sizi düşünüyorsa, sevişin, sevin.
Biraz hazırlık ve hareket iki taraf için de iyidir.
akıllı olun.
Tehdit değil lan tavsiye bu.
işeyecekmiş gibi oluyorsunuz, gerçekten işemiyorsunuz korkmaya gerek yok. geçer o bir iki postadan sonra.

geberin.
(bkz: sevişmeyin)
benimle sevişin.
senin yapacağın bir şey yok bacım. fok balığı gibi yat öyle. *
Korunun.
kocanızsa sevişin .
Ana babanızın rızasını alıp nikahı kıyın. Sonra ne bok yerseniz yiyin. karnınız şişik vaziyette ortada kalıp o bebelere daha doğmadan hayatı zindan etmeyin. O boku yiyosunuz, sonra klozet deliklerinden çöp konteynırlarından topluyolar o günahsız bebeleri.
ruhunuzla sevişin.
gidin sevişin buralardan tavsiye alacağınıza. buradakiler çok bilse şu anda sevişiyor olurlardı veyahut yanlarında birisi olurdu böyle boş beleş gezinmezdi. hayır tavsiyeyi anlarım da bazıları baya baya ferman buyurmuş.
Sağlık raporu isteyin.
risk taşır.
(bkz: aids)
Opusmekte tecrubeli bir partneriniz varsa birakin opusmeyi o yonlendirsin,atraksiyonlu opeyim diye sacma sapan hareketlerde bulunmayin.
(bkz: Neyse faliniz çıksın haliniz)

Ne alaka derseniz, bende anlamadım.
-Sevişmeden önce duş alın.
-Boğaz kısmınıza parfüm, yüzünüze krem vb. Şeyler sıkıp sürmeyin.
-Çekinmeyin, relax olun.
-Sevişirken biranda duraklayıp panterinize öküz gibi bakarak beni seviyo musun, hede hude şeyler söylemeyin Soğutmayın kendinizi boşyere.
-özellikle öpüşme esnasında "hıh,oh" türü abuk sabuk sesler çıkarmayın.
-Son olarakta gerçekten sevdiğiniz ve güvenilir olduğunu hisettiğiniz adamla sevişin. Hadi bol şans.
ben ilerlerken geri çekilmeyin, prizi fişe tam oturtun.
citcitli yazmaya gelmistim, gidiyorum. arzulu tutkulu olun, duygusuz sevisilmez.
benimle sevişin.
sevdiğiniz adamla sevişin ama şıp sevdiyseniz kendinize hakim olun. insan yaptıklarından değil yapamadıklarından pişman olur.
bu gençlikte baki değil sonuçta. en güzel yıllarınızı toplum baskısıyla korkularınızla ot gibi yaşayarak ziyan etmeyin.
evlenene kadar sevişmeyin. sonra gelip burada yok niye türbanlı yok namus bacak arasında değil yok bakire arayan erken bilmem nedir goy goyu yapıyorsunuz.