bugün

mesaj atilir. gunaydinlar, iyi geceler. ( mesajlarin uzun tutulmasi beklenir )
samimiyeti artarak devam eden seslenislerde bulunulur ( bebegim , hayatim, askim vb. )
cicekler alinir.

- bundan sonrasi bayar ama yapilir -

bir cok fotografi begenilir.
dil cikarmal, simarmali fotograflar cekinilir. ( fazlasini tasvip etmiyoruz )
iliskisi var - durumuna gecilir.
el ele fotograf konulur.( gordum, vardi )

- en iyisi -

naz yapilir.
simarilir.

not: cogunu yapmak istemedigim icin surekli ilgisizlikten terkediliyorum .* *
---spoiler---
Bim bam bom çatlasın düşmanlar benim de artık bir sevgilim var!
---spoiler---
Sürekli sevgilisini arayıp soracaktır. yasaklar falan kıskançlıktan gelen kurallar olacaktır. bütün arkadaşlara büyük aşk anlatılacaktır. yapmayın. hiç hoş hareketler değil bunlar. ilişkinin ömrünü kısaltır.
yağmurda çok yürüyecektir,

evine bırakmak isteyecektir,

bir öpücük almak için bin takla atacaktır,

sonunda sırılsıklam aşık olup acı çekmeye başlayacaktır.
kurtul gitsin. huzur isyanda. evet nefretim buyuk.
(bkz: ay ben gülerim)
ilk sevgilim sensin deme rahatlığını sonraki sevgililerde de yaşayabilmek için defalarca tekrar edip alıştırma yapmak.
ilk 10 dakikalık konuşmada bütün sevgi hitaplarını sayıp dökmelidir. 'aşkım, bitanem, yavrum, canım, hayatım, güzelim etc etc.'
Facebook'ta ortak hesap açmak, birbiriyle uyumlu şeyler giymek, en kısa zamanda yüzük takmak.
facebookta hemen ilişki durumu yapıp fotoğraflar paylaşan kişi olması muhtemeldir.
hemen evlenme hayalleri kuracak olan sevgilidir.
güvenme ama güveniyormuş gibi yap.
her zaman güzel ve iyi olmaz. bazen en kötüsünü de yapar. içinde o tuhaf sesi dinler ve birden bazı şeyler için geç kaldığını anlar. çünkü o yanlış sestir. aşk size bunu yaptırabilir.
hemen sevişmeyi öğrensin de rezil olmasın.
içinden nasıl geliyorsa öyle davran dediğim insandır. kafamızı sikmeye hakkın yok adamım. bi bok yedin devam et işte.
sözlüğe yaptığı, yapmak istediği her boku yazıp sol frame'i sevgili başlıklarıyla doldurmak.
güncel Önemli Başlıklar