Advertisement

 1. 1.
  bugün ömürlerinde ilk kez sandık başına gitmiş, heyecanla oylarını atmış olan uuserlardır. sol işaret parmaklarındaki boya hiç geçmesin istemektedirler.
  1 ... zubizarett
 2. 2.
  niyeyse pek mutlu adaylardır. ilerde ilk verdikleri oyu ve ülkenin içinde bulundugu ortamı sonrasında gelişen olayları memnuniyetle hatırlamak isterler. inşallah kötü anılar yaratacak hadiseler gelişmez diye düşünür dururlar. velhasıl belediye seçimlerini saymazsak evet benim.
  ... susamsokagi
 3. 3.
  kaşgarlı tost hazretleridir. yalnız mürekkep mevzusu mümkünse çabuk bitsin çünkü sağ elime falan da bulaştı mide bulantısından yemek yiyemiyorum mnakoyiyim.
  ... kasgarli tost
 4. 4.
  oy verirken bazı rezilliklere maruz kalan kişilerdir kendileri. örnek olabilecek bir durum için:
  freedriver sandığın içinde bulunduğu sınıfa girer. girdiği her ortamda muhabbet etmeyi seven anne freedriver ise okul müdürünün de içinde bulunduğu seçim görevlilerine freedriver'in ilk kez oy kullanacağından bahseder. oy pusulasını zarfın içine koyup, zarfı da sandığa tam atacakken şakacı okul müdürü tarafından freedriver'a yöneltilen "yalnız zarfı atarken camın kenarındaki kamera bakarsanız ..." cümlesi üzerine "ne kamera mı ne alaka ya!!" diyip freedirver'in bir yandan kamera araması, bunun üzerine tüm görevlilerin gülmesi bu gibi durumlara örnektir.
  ... freedriver