bugün

yanlışlıkla tanıdığınız bir kadını ya da komşu kızını falan görürseniz el sallamayı ihmal etmeyin.
illa bir hayat kadınıyla sevişeceksen eskorta git geneleve gerek yok.
milli olacan ya. formanı giy ve tribünleri selamlamayı da unutma.

(bkz: üçlü çekmek)
Açıldı mı kerane ler.
ABLA demeyin karşınızdaki kişiye, o da muhtemelen "Ablanı mı s**iyon lan g**veren" diyecektir...
Sabah 07.30 civarında gidin ilk müşteri siz olun.
gitmeyin.
ortamın leşliğine kendinizi hazırlayın. ilk kez seks yapıyorsanız da bu ilkleri mahvetmeyin. ilkler önemlidir.
şimdi bi abiniz, kardeşiniz olarak size bir kaç kelam ederek nacizane tavsiyeler vermek istiyorum. ilk olarak geneleve gitmeyin. baştan söyleyeyim. geneleve insan gitmez. geneleve sapıklar, karı kız diye ağzının suyunu akıtarak etrafta dolaşan abazalar gider. bu kadar yoklukta olmayın. genelevde asla muamele almazsınız. sadece gir çık yaparsınız. öyle de seks olmaz. sevişmek sadece seksten ibaret değildir. ruhlarınızı doyurmanız lazım. zevk almak böyle olur. genelevde porsumuş kadınlar var. sabah 07:00 den başlayıp gece 00:00 a kadar mesai yapıyorlar. günde en az 20 mağara adamlarıyla beraber oluyorlar. az buçuk mideniz varsa gitmezsiniz. hastalık kapmazsınız. genelevdeki kadınlar devlet kontrolündedir. ama yine de pislerdir. zaten genelev sokağına girdiğiniz zaman o kasveti gördüğünüzde içinizdeki zerre cinsel istek bile yok olur. mal seçer gibi bir kadın seçersiniz. sizi bir odaya yönlendirir. 5 10 dakikaya geliyorum geç soyun der. mal gibi beklersiniz. sonra gelir domalır hadi gir der. insaflı olanlar belki bir iki dakika sakso atar ya da atmaz. sizde girersiniz. zevk alamazsınız. 5 dakikada boşaldın boşaldın boşalmadın kadın kem küm etmeye başlar. böyle olmaz arkadaşlar kısacası gitmeyin.

gidecekseniz eskorta gidin. gerçekten kaliteli eskortlar var. size sağlam bir seks deneyimi sundurabilecek eskortlar. tabi ki en az 1000-2000 tl yi gözden çıkarmanız gerekmektedir. eskortlar genelevdekilere göre daha temizdir. hatta bazı eskortlar vardır hobi olarak yaparlar. 2-3 ayda bir sevişen bile var. yani eskortlar daha temizdir. muamele de alırsınız. ön şartlarınızı söylersiniz. sevgilinizmiş gibi sevişenlerde var. kısaca gidecekseniz eskorta gidin. 2022 yılında geneleve giden var mıdır bilmem ama belki 17 18 yaşındaki genç kardeşlerimiz gitmeye meyil eder falan aman gitmesinler. benim tavsiyem sevişmek istiyorsanız geneleve de eskorta da gitmeyin. temizinden bir sevgili yapın ve duygusal olarak bir bağ hissettiğiniz kızla bu eylemi yapın.
direk anal teklif edenlere yanaşmayın.
Hadi yüzün kızarmıyor da hiç mi üşenmedin şunu yazarken. Püh. Nalet ibne.

31 çekin onurlu yaşayın.
burada gideceklere tavsiye denmiş ama herkes gitmeyin demiş tabi bunlar doğal olarak tavsiye grubuna girmiyor.eğer sevgiliniz yoksa ruhen de çıkışta kendinizi kötü hissetmeyeceğinize inanıyorsanız gidin.gelelim tavsiyelere:

1)kafanız hafiften güzel olsa iyi olur biraz rahatlamış olursunuz
2)psikolojik olarak ilk defa gitseniz bile öyle izlenim uyandırmayın.müşteri havasında takılın
3)fazla yüz göz olmayın kadınla fazla konuşmayın konuşacaksanız da emreder gibi konuşun(bunun ortası olmaz psikolojik olarak da o siker yoksa seni 1 ay toparlayamazsın)*
4)eğer ilk defa gittiyseniz çok muhtemeldir ki heyecanınızdan kalkmayacaktır o yüzden ilk maddeyi uygulamadıysanız bile rahat olmaya çalışın zevkini çıkarın aksi takdirde boşalmadan çıkan çok arkadaşım oldu.
5)alta ben gireyim falan demeyin onun istediği pozisyonda yapın karşılıklı anlayış çerçevesinde
6)ve en önemlisi.bu genelevlerde olmaz genelde.eğer bir rusla ya da her neyse çok güzel bir bayanla birlikte olacaksanız dikkat edin.size öyle bir davranır ki size aşık oldu falan sanırsınız.katiyen öyle değil onlar sadece işlerinin ustası olmuşlardır o yüzden işlerini severek yaparlar sizi de büyülerler tabi bunlar 25-30 yaş aralığında yapacağımız şeyler

son olarak 10 liralık matizleri kabul etmeyin 35 liraya taş gibi bir hatunla beraber olun bırakın bari genelevde prezevatifinizi karşı cins taksın.*
umarım faydası olur..
saygılar..

haa bu arada bak çok ciddi diyorum bazı iyi niyetli bünyeler kaldıramıyor bu olayı sonradan adamlar değişiyor falan.hassas bir psikolojiniz varsa hiç bulaşmayın.sonra o kadını hayatını merak edersiniz acırsınız falan bir sürü tatava olur.
kırk yıllık kerhanenin adı önce umumhane oldu, şimdi de genelev. ismi "inceldikçe" sanki seks işçilerinin mezalimi hafifiyor aldatmacısının dik alası.
karıyla odaya girmeden kapıda nasıl muamele istediğinizi söyleyin yoksa odada oral seks yapmaz. evet..
içerideki müşterilerle karşılaşmayın, mümkünse gideceğiniz mekanı önceden arayın, müşteri yoksa gidin, hemen işinizi bitirin ve kimseyle karşılaşmadan çıkın.

Zira gelen tipleri görürseniz "bu herifle yatan karıyla mı beraber oldum" düşüncesi beyninizi siker. Bazen bilmemek iyidir...

Bir diğer konu da "para verdim istediğin her şeyi yapacaksın" tribine girmeyin. Hatta mümkünse karşınızdakiyle samimi bir diyalog kurun. Biraz olsun o da sizinle sevişmek istesin ki verdiğiniz paraya değsin. Am sikmek mantığından uzaklaşın.

Öyle şey olur mu demeyin, en son yurt dışından arkadaş gelmişti gidelim dedi, gittik, biraz muhabbet falan derken kadının biri çıktı aralarından bana "ben seni seçtim hadi gidelim" dedi. Ki ben girmeyecektim... Hatta çaycı abla vardı, "o seni seçecek mi bakalım kız hahahah" dedi.

Güzel şeyler bunlar.
bu günde günümüz seks ile açıldı, hadi bakalım
burada gideceklere tavsiye denmiş ama herkes gitmeyin demiş tabi bunlar doğal olarak tavsiye grubuna girmiyor.eğer sevgiliniz yoksa ruhen de çıkışta kendinizi kötü hissetmeyeceğinize inanıyorsanız gidin.gelelim tavsiyelere:

1)kafanız hafiften güzel olsa iyi olur biraz rahatlamış olursunuz
2)psikolojik olarak ilk defa gitseniz bile öyle izlenim uyandırmayın.müşteri havasında takılın
3)fazla yüz göz olmayın kadınla fazla konuşmayın konuşacaksanız da emreder gibi konuşun(bunun ortası olmaz psikolojik olarak da o siker yoksa seni 1 ay toparlayamazsın)*
4)eğer ilk defa gittiyseniz çok muhtemeldir ki heyecanınızdan kalkmayacaktır o yüzden ilk maddeyi uygulamadıysanız bile rahat olmaya çalışın zevkini çıkarın aksi takdirde boşalmadan çıkan çok arkadaşım oldu.
5)alta ben gireyim falan demeyin onun istediği pozisyonda yapın karşılıklı anlayış çerçevesinde
6)ve en önemlisi.bu genelevlerde olmaz genelde.eğer bir rusla ya da her neyse çok güzel bir bayanla birlikte olacaksanız dikkat edin.size öyle bir davranır ki size aşık oldu falan sanırsınız.katiyen öyle değil onlar sadece işlerinin ustası olmuşlardır o yüzden işlerini severek yaparlar sizi de büyülerler tabi bunlar 25-30 yaş aralığında yapacağımız şeyler

son olarak 10 liralık matizleri kabul etmeyin 35 liraya taş gibi bir hatunla beraber olun bırakın bari genelevde prezevatifinizi karşı cins taksın.*
umarım faydası olur..
saygılar..

haa bu arada bak çok ciddi diyorum bazı iyi niyetli bünyeler kaldıramıyor bu olayı sonradan adamlar değişiyor falan.hassas bir psikolojiniz varsa hiç bulaşmayın.sonra o kadını hayatını merak edersiniz acırsınız falan bir sürü tatava olur..
Gitme! Para ile insan Eti yeme!
oraya vereceğiniz parayla, aç bir aileyi bir kaç hafta doyurabilirsiniz, veya eğitim görem durumu kötü bir öğrenciye burs verilebilir, el neyinize yetmiyor lanet olsun.
sikişin.
genel evler devlet kontrolünde çalışır, polis baskın yapacak kafasıyla verdiğiniz parayı boşa götürmeyin. polisin baskın yaptığı yerler fuhuş hücreleri, oteller, moteller.
ilk defa 2 yıl kadar önce sırf meraktan gitmiş birisi olarak size şunu söyleyeyim, gitmeyin!

Valla ben ortamın leşliğinden erekte dahi olamadan geri çıktım.
Evlenmeden gitmeyin *
görsel
ilk kez gittiğinizi belli etmeyin diyecektim ama onlar zaten bunu anlayacaklar.