1. 1.
    Kesinlikle ağzınızı şapırdatmayın ve görgü kurallarına uyun.

Aynısı kızlar için de geçerlidir.

Edit:gazlı içecek içmemeniz de şiddetle tavsiye edilir.
    1 ... rosadolujoee
  2. 2.
    hesabı ödemeyin şok olsun.
    11 ... narcissistic
  3. 3.
    aslında ilk kez bir kıza çıkmaya çalışacak olan erkeğe yapılacak tavsiyelerdir.
    1 ... saipsiz
  4. 4.
    ben nedense bildiğim şeyleri de yapamam böyle anlarda elim ayağıma dolaşır. kızların da bizim gibi normal insanlar olduğunu çoğu zaman unutuyorum. mülakata giriyormuşum gibi gittiğim için ellerim çabuk karıncalanır vs.
    1 ... mazharfuatozkan
  5. 5.
    ne çok lüks, ne de çok salaş bir yere götürme dostum, ortayı bul, sevgini belli et, bir elinde de çiçek olsun, garson ile pazarlık etme, hesabı iste, bahşiş vermemek için kasaya gitmek gibi yanlış bir işe kalkışma.
    -1 ... kartalbey
  6. 6.
    kibar olmak, konuskan olmak ve kendine güvenmek gerisi kendiliğinden geliyo zaten.
    4 ... 221b sakini
  7. 7.
    yakışıklıysan kokoreççiye de gitsen kız sende zaten. iç güzelliğe falan bakmazlar merak etme.
    2 -1 ... masklavi
  8. 6.
    Olmadığınız biri gibi davranıp, hayatınızda hic gitmediğiniz bir yere götürmeyin ya da garsonlarla falan çok samimi olduğunuz bir yere de götürmeyin. Ağzınız doluyken konuşmayın, ortamda çok uzun süre sessizlik olmasına izin vermeyin. Kendinizi övmeyin, kıza da sürekli güzel olduğunu söylemeyin. Ve en önemlisi asla buluşmaya geç kalmayın, geç kalırsanız yemeği tek başınıza yiyorsunuz.
    2 ... sage mode
  9. 7.
    sus pus oturmayın. muhabbet edin.
    2 ... bikahvebikahve
  10. 8.
    hesabın tamamını ödemek zorunda olmadığınızı bilin.
    1 -2 ... clarfont