1. ?.
  ilk kez ayrılacak kişi ya da kişilere verilecek olan tavsiyelerdir.
  1 -2 ... mata hari olmak
 2. 1.
  Bi türlü kurtulamadığınız kişilerden kurtulmak için verilen tavsiyelerdir.
  ... furkanr
 3. 2.
  dürüstçe söyleyin suratına. bitsin gitsin. kasmayın.
  -1 ... jerry drake
 4. 3.
  sevgiliden ayrılıyosanız koşup başkasına yapışmayın sonu kısır döngü.
  1 ... mata hari olmak
 5. 4.
  Son bir kez daha düşünün, onsuz olabilecek misiniz? Son bir kez gözlerinin içine bakın, bir daha bakmamak sizi tedirgin etmiyor mu?

  Eğer cevabınız evetse karşınızdakini kırmadan ayrılık cümlelerini kurun. Herkes klasik cümleler kurar ve çok işe yarar çünkü cümlenin başından her şey belli olduğu için konuya direk girmiş olacaksın.

  Eğer cevabınız hayırsa, onsuz olma fikri hiç hoşunuza gitmemiş, gözlerine baktığınızda kendinizi kaybediyorsanız, salaklık yapmayın sorun neyse dürüst bir şekilde konuşup sorunu halledin. Akıllı olun ulen.
  3 ... suskun alfa
 6. 5.
  kendinize bir süre zaman tanıyın. sevmediğinizden, onu kalbinizde ve beyninizde bitirdiğinizden-kesin- eminseniz o zaman bir başkasıyla bir şeyler düşünün.
  ... tam35izmir
 7. 6.
  Karşınızdakinin piskolojisini de düşünün.
  ... lifeanddeath
 8. 7.
  daha pek çok kez ayrılacak, pek çok kez seveceksiniz. bunun bilincinde olarak heder etmeyin kendinizi. 10 sene sonra arkanızda en az 2 tane ayrıldığınız insan olacak ve hiç birinde de ölmediğinizi göreceksiniz.
  1 -1 ... sevgilim ben manyak oldum
 9. 8.
  ayrıldığınız kişinin arkasından konuşmayın, hakkında kötü şeyler söylemeyin, ağzınıza geleni kusmayın, ortak sırlarınızı 3. şahıslarla paylaşmayın. çünkü genelde ilk seferde ayrılık olmaz. elbet yüzyüze bakar hatta yeniden sevgili olursunuz. sonra o laflar boğazınıza dizilmesin, aleyhinizde delil olarak kullanılmasın.
  ... gercek tosun pasa
 10. 9.
  Ben seni haketmiyorum demeyin.
  ... iyikotuyonetmen