bugün

15 yaşındayken, hiçbir sebep olmamasına rağmen bi kız yanağıma yumulmuştu. Ben yumulmamıştım ama... bu sayılıyor mu?

Bir de 8. sınıftayken silgiyi sol yanıma düşürüp sağdan uzanıp almaya çalışan, abartılı ve anlamsızca sürtünen kız vardı. Bunu da eğer ki karşıma "ilk kaç yaşında seviştiniz" başlığı çıkarsa yazmayı düşünüyorum.
ilkokul 1. Sınıf öğretmenimin 5. Sınıfa giden kızı ağzımdan öbmüştü.

Gerçi karneleri almadan gelip bana karnem hakkında bilgiler veriyordu ama konumuz bu değil.
14 diye hatırlıyorum. kız da en yakın arkadaşımın sevgilisiydi amk.
ilk okuldaydım. Bayağı swingerdi. 5 kişiydik. 2 kız ve erkek kardeş bir de ben. Kura çekip kim kimle eşleşirse arka odaya gidiyorduk *
19 yaşında öpüştüm. sanırım çok heyecanlıydım pek bir şey anlayamadım. sakin olup durumun tadını çıkarmak gerekiyor. panik yapmayalım. kalbim yerinden çıkacaktı aq.
aiLEMiN ANLATTIĞI BiR RiVAYETE GÖRE 1.5 YAŞINDAYKEN KIZIN BiRi BENi Mi ÖPMÜŞ BEN Mi KIZIN BiRiNi ÖPMÜŞÜM ÖYLE BiR ŞEY iŞTE.
21 yaşındayım ve hiç öpüşmedim. Ama sizden daha mutluyum hahah.
5.

Dayımın baldızı öptü aşkım yakışıklım diye diye. Burdan tüm sözlük kızlarına sesleniyorum eniştelerinizin küçük yeğenlerini öpmeyin. Kadın 45 yaşına geldi. Halen daha görünce elim ayağım birbirine karışıyor amk.
düğünde aceleyle insanları tebrik ederken yanlışlıkla enişteyi öpmüştüm.
öbüşmek mi seks mi lan bura?
ne öpüşgen milletmişsiniz lan yaşlara bak.
16...o günü ve o anı ölene kadar unutamam...
16. Sevmediğim bir kişiyle.
18,baya baya fransız öpücüğü denilen o uzunca,sulu ve harikamsı bir şekilde öpüşmüştük. tadı damağımda kalmadı desem yalan olur.
19 galiba. evet.
20. ilk ve son sevgilimle.
12 buçuk falandım oğlum ben

cerendi benim ki...
Öbüşmedim.
bugünün tarihinden kendi yaşın artı 9 ay çıkar bul. evet.
Öbüşmeg ayıbdır.

Öbüşmeyin.
On yedi.
5 6 falandı sanırım.
evcilik oynuyorduk valla bi şeyden haberim yoktu.
5, 6 yaşlarındaydım eve gelen misafirlerin kızı öpmüştü işin kötü tarafı annesinin bizi görmesi ve gidip diğer kadınlara anlatıp gülüşmeleri oldu.

Utancımdan odama kaçıp bütün gün saklanmıştım. Vay be ne travma atlatmışım.
6. Beni open kiz 9du.
Ne onemi var olm.
Kirlendik mi? Kirlendik hepsi bu...
güncel Önemli Başlıklar