1. 1.
  beyni beslemek mümkün olsa dahi, sinirlerin birebir tamiri ve uyumu imkansıza yakın duruyor. tabi bugünün mühendisliği ile. ama birgün elbet mümükün olacak. kafayı yaşatsan bile bir süre vücut komple ölür gibi, organlar neye göre çalışacak.

  not: tıpla olan tüm alakam ömrüm boyunca 5 bilemedin 10 kez eczaneye gitmiş olmamdır...
  3 ... hayis zayeb
 2. 2.
  Yanlış hatırlamıyorsam eski aztek uygarlığında beyin nakline ilişkin duvar resimleri bulunmuştur. Eski mısırın tıp konusunda oldukça ileri olduğu varsayılıyor. Öyle ki mumyalama işi, organların bozulmadan muhafaza edilmesi, beyni burundan çıkartma vb gibi pek çok önemli icraatleri vardır.

  O resimlere bakarak azteklerin beyin naklinde başarılı olup olmadıkları bilinmese de günümüzde hala daha yapılamamaktadır.
  1 ... stajyer dede
 3. 3.
  gerçekleştiği taktirde ölümsüzlüğün yöntemi olabileceği düşünülen ameliyat. iki ekip bu konuda yarış halinde. birisi bu altta linki verdiğim italyanlar, bir diğeri brezilyalı bir ekip . bakalım ilk önce kim bunu başaracak.

  http://www.haberdar.com.t...tarih-verildi-h48544.html

  bana sorarsanız ben bu konuda yorum yapmayı istemiyorum. bunun yorumu bile 100 milyon dolar. esasen sırf ben bu konuda konuşayım diye bunu yapıyorlar. zavallı 2 kişinin kafasını kesecekler. acıdım la kimin çocuklarıysa.

  20 milyon dolar alıyorlarmış. o kadar paraya o kadar olur. benim yöntem 100 milyon dolar ama daha güvenli ve garantili. *
  3 -4 ... gok kubbeye kadar yolu var
 4. 4.
  ben "ölümsüzlüğü keşfettim ve 100 milyon dolar" dediğim zaman "hadi canım, olur mu öyle şey" diyorlar. ama ortaya azıcık mantıklı bir veri koyunca, "ay olabilir mi öyle bir şey, lütfen olsun çünkü" moduna giriliyor. enteresan bir dünyada yaşıyoruz.
  2 -4 ... gok kubbeye kadar yolu var
 5. 5.
  DR. CANAVERO: AMELiYAT YÜZDE 90 BAŞARILI OLACAK demiş ama eğer polietilin glikol işe yaramazsa hasta ölür.
  1 ... gok kubbeye kadar yolu var
 6. 6.
  Beyin nakli olmadıkça Türkiye'nin işine yaramaz bence. Kafaya falan gerek yok. Millete beyin lazım beyin...
  2 -1 ... plazabeyfendisi
 7. 7.
  Gerçekleştirilmesi imkansiz olabilir diye dusundugum durum. Gerceklesse bile, yine parasi olan kazanir. Genc beden satin alabilen zenginler, o sey basarili olursa olumsuz olabilir, dogru. Ama organ mafyasi yerine, beden mafyalari cikar piyasaya. Evlerden irak. Zaten basarili olacagini dusunmuyorum. Basarili olursa da bombok bir dunyada yaşarken, olabilecek felaketleri dusunmek istemiyorum. Herkes dogar, yasar ve ölür amk doğanın kanununu da bu kadar onemsememezlik etmeyin.
  ... kahve seven adam
 8. 8.
  ölümsüz olacağım derken ölümle sonuçlanacak ameliyattır.
  ... bexdever