1. 1.
    temmuz 2002 arkadaşımın doğum günü partisi - konyaaltı/antalya.
    ... flyingturk
  2. 2.
    3-4 yaşındaydım ozamanlar eryamanda oturuyorduk avm açılmıştı ilk defa orda yemiştim annem götürmüştü çocukluk arkadaşlarımda vardı ahh bee
    ... williamdark
  3. 3.
    Konyaaltı akm karşısındaki yer,şimdi kapandı sanırım. Mickey mouselu oyuncak fotograf makinesi de hediyr veriliyordu. Yil 2003 filan galiba ya da 2002.
    ... networkcu
  4. 4.
    2004 istanbulda tabelasi olmayan bir bufe.
    -1 ... dolar 7 oldu amk
  5. 5.
    2003-2004 dolayları avcılar'daki büyük burger king. hatta ben yediğim zamanlar adı king burger olabilir, küçükken hep öyle derdim çünkü.
    ... monalisanin ifadesiz yuzu
  6. 6.
    Merterdeki mc donalds. Sene 2000 olabilir ya da daha önce. Oyuncakları hala bi yerlerde duruyor.
    ... tursusu kurulmus kiz
  7. 7.
    Antakya da yemiştim. Bir bok anlamımıştım. Hakikaten Nerede hamburger nerede Adana dürüm, lahmacun, kebap vs.
    ... benimhalaumudumvar
  8. 8.
    herkes 2000 ler 1990 lar falan yazmış vay amk.

üniversitede 2018 de eski sevgilim ile yedim. fakirlik veya varoşluk değil lan. yedikten sonra da beğenmedim.
    evet ben o kangoo veya kartalın arkasındaki pilavcılardan yiyen samimi tayfayla takılırdım.
    1 ... sgkli yazar
  9. 9.
    Sanırım 1830'larda new york'ta.
    2 -1 ... freudgillerden sigmund
  10. 10.
    Hiç hatırlamıyorum. Başlığı görünce düşündüm istemsiz şekilde ama yok zaman dilimi. Niye hatırlayayım ki bunu diye sordum kendi kendime. Hamburger? ilk taze fasulye yenilen yer ve zaman nedir? ilginç geldi konu. Neyse.
    ... huzursuz adam