bugün

başıma gelen durumdur. onu gördüğüm an kemiklerime kadar hissettim onunla evleneceğimi.
Müneccimler okulu, 2. sınıf proje ödevi.
Bayılıyorum böyle yalanlara. Hani şair demiş ya : Söyle be üstat! Yalan da olsa söyle! Yalan da olsa hoşuma gidiyor. Yalan pek çok zaman gerçekten güzel. Murathan Mungan gibi “ hayat yalan olduğunda güzel “ demesem de küçük, tatlı, pembe yalanları seviyorum işte.
Var mı acaba böyle bişe.
2000 yılında onu ilk gördüğüm gün hissetmiştim, 2010'da evlendik...2013'de anne baba olduk, 2017'de ise boşandık....

Hayat böyle işte...
Evet tam da öyle oldu . Sanki yıllardır beklı yorum seviyorum gibi hissettim hiç garipsemedim ilk günden beri yanımdan bir an olsun ayrılsa içim giderdi. Ayir bir duyguydu karşılaştığım an. Ve onunla da evlendi m çooook sukur.
Michael Douglas bir filmde mi ne Katherine Zeta jones u görmüş ve görür görmez yanındakine bu kadınla evleneceğim demiş. Sonuçta evlenmiş de.
Anladığınız an ona dönüp “evlencem ben senlen” deyin. Gerçekleşmeme ihtimali sıfır.
HAHAHAHAHA BEN DE ANLAMIŞTIM dedim biz evlenelim o da dedi ki benim bir çocuğum var ben şok.
4 sene önce kapıldığım ve doğru çıkan his. onu görür görmez, işte dedim evleneceğim insan bu. o an bütün yaşayacaklarımız bile aklımdan geçti ve bu aklımdan geçenler de doğru çıktı. şimdi ise evliyiz ve iki de çocuğumuz var. * *
ilk görüşte evleneceğin hissedilir mi bilmem de ilk gördüğünde sanki yıllardır tanışıyormuşsunuz gibi bir his yaşıyorsun evet. Böyle bir şey hissettiğinizde anlayınki hayatınızda iyi yada kötü büyük bir etki bırakacak kişidir o.
abii buyuk riskkk.
2019’da artık hissetmeyi istediğim şeydir. Hayır daha önce de hissettim ama evlenmedik. Şaşırtıcı.
Kahkülü varsa anlarım.
23 kasım 2016 da bu gerçeği bende anlamıştım bu günlerde ise 2019 a gireceğiz. Şayet olursa bi deve kesip tüm Uludağ sözlük ailesine ziyafet vermeyeceğim.
Sonu hayal kırıklığı ile bitiyor. Yapmayın.
Kimseyle böyle düşünmedim. Olmadı da...

Kararlı adımlarla ilerliyoruz bakalım.
Garip ve tuhaf bir duygudur.

Şans.
ve hemen koşarak uzaklaşmak. aman diyim, işim olmaz evlilik falan.
güncel Önemli Başlıklar