Çoraplarını çıkarma sakın.
ereksiyon haline gelmeden yani tam sertleşme olmadan mevzuya girme yoksa mahcup olursun.
ön sevişmeyi uzun tutacaksın, birden uçuşa geçersen erken inersin haberin olsun.
muhtemelen, ya erken boşalacaksın ya da dalgayı kaldıramicaksın.

erken boşalmaktansa, hiç kalkmaması daha iyidir. çünkü, bir kadın içine girildikten sonra tümüyle teslim olmak ister. teslimiyet yarıda kesilirse, bi daha sittin sene yüzüne bakmaz...

yapacağın en mantıklı şey; koltuğa uzanıp, onun kaldırmak için sarf ettiği çabayı zevkle seyretmek olacak. kalkmazsa suçu ona atarsın, kalkarsa ve erken boşalırsan da; çok iyi oral seks yaptın sonrasında dayanamadım dersin. hadi yine erkekliği kurtardın sayemde; bakir kerata seni. *
orası değil, aşağısı..

rica ederim..
Tıklamazsa sen bugün sekizincisin yoruldu herhal falan dersin espriyi patlatırsın.
gizli kamera dötünü çekiyo olabilüüü. dikkat !..
yirmi yıl geriye dönebilsem kendime vereceğim tavsiye kesinlikle "ön sevişme turunu hanımefendi için kullan ama aksiyon celallenince anın tadını çıkar, şov yapmaya, uzun süre dayanacağım diye kendini kasmaya çalışma çünkü (büyük harflerle) zaten beceremeyeceksin" olurdu.

ne kasıyoruz gereksiz yere. ilk elin günahı olmaz, kısa sürmesinden korkmayın.
kamera var mı gibisinden sikiş yapacağınız odanın her yerini didik didik edin. perde varsa kapatın oda gün yüzü görmesin çünkü ufo tipi minik dairesel 360 derece hd çekim yapan kameralar var nefesinize kadar çekim yapar ama en önemli nüans perdelerdir kapkaranlık olsun odanız sonra ver allahım ver ver allahım ver..
şeyi daha önceleri çok görmüş gibin davran. salaklaşma !..
Kapı ziline bastığımda boşalan tiplere ne tavsiyesi veriyorsunuz.
1 seans başlamadan bitiyor. işimizi bozmayın.
görsel
Nikahtan sonra namaz kılıp öyle sevişmesi tavsiye edilir.
1. erken boşalıyorsan ön sevişme sırasında 1 kere boşal. boşaldığın için kimseye hesap vermek zorunda değilsin.
2. seks sırasında erken boşalırsan partnerinle sıkıntı yaşarsın.
3. misyoner pozisyonu erken boşalmaya neden olur. bu pozisyona ilerleyen seviyelerde geçersin.
4. yatağın kenarında seviş. bir ayağın ya da iki ayağın birden yere bassın. böylece daha uzun süre boşalmadan devam edebilirsin.
5. sikini kaldıramayacak gibiysen hiç o topa girme. sokamazsan hoş olmaz.
6. partnerin üstte olursa göğüslere ve kalçalara çalışman kolay olur.
7. mümkünse aynalı dolap karşısında yapabilirsen yaptığın işi seyretme imkanın olur.
8. kulak memesi, boyun, dudaklar ve göğüsler ile ilgilen. onlarla ilgilenirken kafan dağılır ve boşalmayı geciktirirsin.
9. ilk bir iki postada götünü elletme erken boşalırsın.
10. şöyle siktim böyle siktim 10 posta attım falan diyenlere inanma. seks hayatın çoğunlukla 1 posta, 1 de devre 2 de biter, maç bitti uzatmalar şeklinde bazen 1, bazen 2, bazen 3 posta şeklinde olacak.
11. eskortlar da umduğunu bulamazsın. zevk almayan bir insan zevk de veremez.
Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapma.
Erken boşalma sorununuz var ise memleket meselelerine odaklanın.

Tadını bilemediğiniz şeyin, evet şeyin, tadına bakmayın.

Genel kültürünüze önem verin, zira ilişki esnasında mahiyetin soft mu yoksa hardoce mi olacağı muallakta kalmaz.

Kendinizi binici partrenizi binek olarak görmeyin, dal üstüne konan ile şekil bulur.

Tehlikeli pozisyonlara girmeyin. Mal bulmuş mağribi gibi davranmayın.
çükünü maviye boya ve farklı bir erkek olduğunu ona göster.
Gina carano'nun uzman olarak vereceği tavsiyelerdir.

Öncelikle fiziği sizden güçlü / kilolu bir kız seçmeyin. Kucağa alma konusunda sıkıntı yaşarsınız. Ve ilk sefer de böyle birşey yaşayınca psikolojiniz bozulabilir.
Ön sevişmeyi ihmal etmeyin. Hafif sert olun. Ani hareketler yapmayın.
Penis kırılması yaşayabilirsiniz.
Çekinmeyin, sonra ver gazı bi ona bi ona.

https://youtu.be/9azOKoqvo5U
Erken boşalma sorununuz varsa ilyas salmanı düşünebilirsiniz.

Bir tavsiye.

Saygılar sunuyorum azizim…