1. 38.
    Stefan Zweig kitapları ile başlamayın arkadaşlar. ilk okumalarınızda yabancı kitap tercih etmeyin derim.
    ... mutsuzbirladyy
  2. 37.
    Stefan Zweig kitapları ile başlamaları uygundur. Sayfa sayıları ve sürüklüyeciliği açısından kişiye kitap okuma alışkanlığını daha kolay kazandırır.
    -1 ... sexialp
  3. 36.
    cin ali
    çocuk kalbi
    Momo.
    2 -1 ... budalaname
  4. 35.
    Pal sokağı çocuklari
    Çavdar tarlasında çocuklar
    Kürk mantolu madonna
    1 -2 ... deus
  5. 34.
    ilk defa kitap okumak bilemiyorum, yaş aralığı da önemli sanırım ama benden yeni kitap okumaya başlıyorum deyip tavsiye istediklerinde ben
    Otomatik portakal
    Palto
    Çavdar tarlasında çocuklar diyorum. Bunlar en sevdiğim romanlar olabilir. Kitaplarda sokak ağzı kullanılmasını ve sorunlu karakterleri seviyorum. Özellikle salinger'a ayrı bir hayranlığım var. Girdiği karaktere göre dilinin ağırlaşması ve hafifleşmesi ve bunu harika bir şekilde ayarlaması bana dahiyane geliyor.
    Otomatik portakal ise zaten alex, severim kendisini *
    Ve bunlar hep çerez gibi akıp giden kitaplar. Okuyabilirsiniz.
    1 ... kucuk beyaz kapitalist
  6. 34.
    Klasikler ve çocuk kitapları başlangıç için iyi olabilir.
    ... medical house
  7. 33.
    The godfather.
    ... alperenreis44
  8. 32.
    Sabahattin ali'nin romanları.
    ... humanist mustafa
  9. 31.
    ilk defa kitap okuyacaksa karşımızda okuma yazmayı yeni sökmüş bir çocuk olabilir. O yüzden yaşına uygun kitaplar okuması tavsiye edilir. Mümkün olduğunca renkli resimlerle desteklenmesi de tavsiye edilir. Resimler aynı zamanda çocuğun görsel hafızasının da gelişmesinde etkili olacaktır.
    2 ... kurt cobain
  10. 30.
    Ulysses oldukça basittir. Kolay anlaşılır
    -1 ... alexdeberk