1. 13.
    Bir antalyalı olarak o tadı bir ben bir hemşehrilerim bilir. 1999'da yağdı ilk defa. Portakal çiçeklerinin üzeri bembeyaz kaplanmıştı. Daha sonra 2008 falandı sanırım. Tutmamıştı ama o zaman yere düşer düşmez ediyordu. En yakın tarih de 2010 veya 2011. Sabah saat 7 30 8 arası yağmuru bastırıp kuvvetli bir şekilde yağmıştı. Yağmur da yağdığı için o da tutmadı tabi.
    ... ecevit mavisi
  2. 12.
    bir antalyalı olarak benim o kişi. Hayatımda antalya ve burdur dışında şehir görmedim. dolayısıyla karda görmedim. Hayatımda ilk kez karı bu yıl ankarada gördüm sevgili yazarlar.~
    ... 06daki 07li
  3. 12.
    Ah ah nasıl bir his bilemezsiniz. Mersin ve kar. Hiç bir araya gelmezlerdi ama oldu bu kış. Gecenin bir yarısı tüm Mersin halkı olarak dısardaydik. Içeride olan Mersinli değildir.
    ... kim ben mi
  4. 11.
    temsili:

https://www.youtube.com/watch?v=fxWyQe71TdA+
    2 ... kornisten kovulan perde ruleti
  5. 10.
    nadiren de yağsa biz izmirliler.
    ... pink_floyd
  6. 9.
    Afrika'dan Türkiye'ye transfer olan futbolcular...
    ... fibonacci
  7. 8.
    (bkz: adanalı)
    1 ... berhudarolyavrım
  8. 7.
    antalya'da yaşayan, bir sömestr tatilinde ankara'da kar görüp "aaa! pamuk yağıo! jules abi pamuklar böyle yukardan mı düşüo?!" diyen kuzenim
    ... jules
  9. 6.
    dünya yüzeyinde,kar yağışına müsait bir iklime sahip coğrafyada yaşayan veya oraya giden tüm insanlar.
    (bkz: her şey bir ilkle başlar)
    ... laedri
  10. 5.
    bir karşıyakalı olarak istanbula gittiğim zaman yaşadığım dumuru yansıtan tasvirdir...
    ... chazsmyr dhuunyl