bugün

yanına gider, onu kollarına alırsın. göz göze gelirsin. ne kadar da güzel diye düşünürsün.

içinden "keşke arabamla ona çarpmamış olsaydım, keşke şu an ölmüyor olsaydı" dersin.
Vah vah.

Tanımsız.
ilk defa sarıldığımda sanırım lisedeydim. çok utangaç ve çekingen biriydim. halen de özellikle kadınlara karşı bu çekingenlik var. çünkü onların nasıl davranacağını kestiremezsin. çok güzel bir kızdı. bir asilzadeydi. halen de güzel bulurum. hatta şimdi daha da güzelleşmiş. yalnız kaldığımız bir anda birden sarılabilirmiyiz demiştim. tabi diyerek hemen kollarını açıp sarılmıştı. hiç neden ne alaka durduk yere vs vs. hiçbir şey dememişti. işte o gün ilk defa bir karşı cinse çok yakınlaşmıştım. kızı kollarımla kavradım inanılmaz güzel bir duyguymuş. saçları da çok güzel kokuyordu. çok güzel bir kız senin kollarının arasında ve sana kendini teslim etmiş. kızın her tarafı bana temas ediyordu. o zamana kadar boşuna yaşamışım. ben bırakana kadar kız sarılmaya devam etti. yaklaşık 20-30 saniye sarıldık. rahatsız olmasın diye daha fazla uzatmadım. sevgili değildik bir şey değildik. çok tatlı naif bir andı. eve uçarak gitmiştim.
bir çocuğun ilk sarıldığı kişi ben olmuştum. heyecandan kalbi gidiyordu.
Halalarıma sarılmayı çok severim.
ruhunuz, arşın altında sabahlar.
tamam kadın denilmiş ama başlık açılırken ne kast edilmiş anlamadım.

yoksa hepimiz annemize sarılmışızdır eskiden illaki.