bugün

Sanılanın aksine bir çok türk kızının mağdur olduğu durumdur.
14 - 15 yaşlarında iken gerçekleştirdiğimdir..

şanlı amed'de orta okul öğrenimimizi sürdürürken köy imamının eşeğine hallenmiştik sırayla..

koca eşekle baş edemediğimiz için samanına köpek öldüren şarabı karıştırıp sarhoş olmasını sağlardık ilk önce..

bir kere yaptıktan sonra devamı gelmedi dersem yalan olur fakat insanları ayıplamadan önce dönemin şartlarını değerlendirmek lazım.. bu çok eski bir gelenektir.. babam da dedem de böyle yapmış.. utanmıyorum o yüzden.
eşeğin ilk cinsel deneyimini de sizin üzerinizde yaşamasını istemesiyle eşeğin zikine yan basmanızla sonuçlanır.

gırtlağa kadar kökler. kaçın diyorum.
böyle bir ilişki sonucu, dünyamıza gelmesi muhtemel olan canlı. görsel
bazı azgın kızların eşeğe oral sex yapması sonucu gerçekleşen eylem olsa gerektir.
eşekler için son derece doğru bir deneyimdir.
(bkz: zoofili)
http://www.youtube.com/watch?v=Pj6ZzFqquMg

--spoiler--
- eşekle ilişkiye girebiliyorum mesela.
+ nasıl yani?
- yapabiliyorum eşeği yani.
--spoiler--

eşekle ilişkiye giren adamın anneside destek olmaktadır arka planda.
(bkz: eşeği saldım çayıra otlaya karnın doyura)
yüksek ihtimal bir türkiye linin yaşayacağı durum.
Ahlaki olmayan bir yöntem olduğu için, birey keşke deneyimsiz kalsaydı da bu ayıbı yapmasaydı diye düşündüren durumdur.
ne yazık ki özellikle kırsal kesimlerde vuku bulan, iğrenç bir harekettir.

cinselliği kadın bedeni üzerinden reklam yaparak pazarlayan kapitalist dünyanın görsel araçlarının insanları sürekli seks düşünmeye itmesi sebebiyle abazanlık sorunu ortaya çıkmıştır. bu sorunun üstesinden kalkmak için de çok çeşitli canlılar kullanan kültürsüz, cahil ve midesiz insanlar bazen bir skeç konusu olarak bazen ise takıldığınız sözlükte bir başlık olarak karşınıza çıkıyor.
(bkz: sakaysa komik degil gercekse hos degil)
damacana ile yapılanından daha çok zevk verdiğine inandığım yine de iğrenç gördüğüm ilişki türüdür. hele de cinselliği ilk bu şekilde tatmak, bahsine dahi girmeyeceğim tutumdur. eşşeğe de yazıktır, bir insan kızı bulamayan bedevi kılıklı kutup ayısına da..
(bkz: essagan ala gazugu)

(bkz: serbest cağrısım)*
(bkz: şakaysa hiç komik değil gerçekse çok komik)
bu duyguyu en fazla merzifon'luların yaşadığını düşünüyorum. yoksa bir memleketin eşşeği neden bu kadar meşhur olsun ki?
ilk cinsel deneyimini liseli kızlarla yaşamaya çalışan, çaba sarfeden, kimi zaman başarılı olan şehir delikanlılarından, daha erdemli olan köy delikanlılarının * * yaptığı iş.
yurdum, *yazarlarının türlü genellemeler yaparak, türlü akla ziyan tespitler yaparak beni gülmekten kırıp geçirdiği başlıktır.
cinselliği bu hale getiren toplumdaymış suç, hormonu azan sevişmeliymiş, birini bulup yumulmalıymış. *.
eşek s.kenler akp ye oy verirmiş. *
erkek eşek ile yapıldığında(ters ilişki)

çok sert göt kaslarına sahip eşeğe abanmak nafile olur
ve "başarısız bir ilk deneyim hissi verir" *
veya

dişi eşek ile yapıldığında ise(normal ilişki)

hangar gibi bir aleti yani vajinası olacağından sizinki kelebek/sinek gibi kalacaktır. dişi eşek için gerekli kalınlık ve uzunluk takribi olarak "kol" ayarında olmalıdır. ki bu da sizde yoktur, bu da tabiiki yine aşırı güven ile birlikte başarısız bir ilk deneyim hissi verecektir; *
(bkz: hastalık) *
(bkz: eşekle bir ömür boyu ayrılmAmacasına sözleşmek)
(bkz: cok yazik)*
not: esege yazik yani..
halihazırda önemli mevkilerde bulunan pek çok kimsenin çocukluk arkadaşları tarafından bilinen lakabı "eşekçi"dir...
anlatına göre eylem yapılmadan bir kuyu kazılır ve eşşeğin arka ayakları kuyunun içine sokulur. sonrası malum zaten.
kızların erkeklere göre daha ağır hasar(ruhsal ve bedensel)alarak yaşayacağı eylemdir.