bugün

yıllar önce katıldığı bir sağlık programında haydar dümen in itiraf ettiği durumdur. muhabir donup kalmıştır bu itiraf karşısında.
(bkz: eşşekçi)
bir daha cinsel deneyim yaşayamamaya sebep olabilir.
abazan türk gençliği olarak tabir edilen insan tiplemesinin ilk cinsel deneyimini yapacak hatun bulamaması dolayısıyla önüne geçen ilk canlı varlığı becermeye çalışması sonucunda başa gelebilecek durumdur.
eşeğin hamile kalıp doğurması halinde yüzü insan fiziği eşek olan bir yaratığa babalık yapmayı gerektirecek durum.

ayrıca (bkz: yaran başlıklar)
1-yurdum abazalarının çaresizlikten tercih ettiği yol.
2-her insan cinsel deneyim yaşayamaz yada her kız her erkekle bir şey yaşayamaz.
3-cinsel deneyimi yada açlığı genelevde herkes gideremez nedeni herkesin genel eve gidecek parası yoktur.
4-televole ve tarzı magazin proğramlarında orasını burasını açan bayanları gören yurdum abazan erkeğini ister istemez teşvik etmesi.

daha sıralıya bileceğimiz nedenlerle olan ilk cinsel deneyim.
21. yüzyılın ultra komik olaylarındandır ama belki de kadın-erkek ilişkisini evlililğe kadar reddeden zihniyetin suçlu kabul edilmesi gereken konudur.tabi ki her erkek kadını eşşeğe tercih edecektir.
eşek'le cinsel deneyim yapanı değil, bu sistemi getirenleri sorgulamakla lazım.
Sen seksi ayıp, günah, yasak, yanarız alimallah diye tabu haline sokarsan cinsel aktifligine ulasmıs hormonları rahat durmayan yurdum delikanlısı da gider ilk cinsel deneyimini esekle yasar, gerekirse dagı tası deler yine de sokacak bir delik bulur..Hey yavrum hey..
eşeğin (ya da atın) istekli olmaması halinde çiftesini kafanıza yeme olasılığının yüksek olduğu durum...
+ olum ben milli oldum lan..
- hadi be, anlatsana abi nasıldı?
+ * çok güzeldi...
- abi sorması ayıp yenge kimdi?
+ muhtarın eşeği..
- %+^%&/((/+%^+
(bkz: halkı isyana teşvik)
(bkz: ilk cinsel deneyimini robot üzerinde yaşamak)
allah belanı versin haydar dümen diye tepki verilmesine yol açan abazanlık.
(bkz: ilk cinsel deneyimi laboratuvarda yaptım)
(bkz: eşogelin)
(bkz: damadin tecavuz ettigi esegin dugune gelmesi)
evrende tadilabilecek en tehlikeli deneyimdir. hic mi du$unmez bu insanlar e$ek teper diye? adrenalin icin yapiliyor olsa gerek yoksa e$ekten alacagin hazzin 10 katini elizabeth bile verir.* e$ek lan bu napiyon sen e$oglusu?
ayrica e$egin durumunu merak ettim bak. televizyonda haydari her gordugunde neler hissediyordur acaba?*
essegin amina su kacirmak deyiminin geldigi yerdir.
eskiden köy yerlerinde adamlar böyle bir çare bulmuşlar hayvanın tepmemesi içinde belli bir hizaya kadar hayvan suya sokulurmuş. (bkz: Eşeğin amına su kaçırmak)deyişide burdan gelmiş.

Birşeyi bilmek için yapmak gerekmez *ben de birisinden duymuştum. anlatırken bile midem kaldırmıyor sanırsam * * artık böle şeyler kalmamıştır...
canım türkiyemin abaza erkek topluluğunun elde avuçta bişi olmayınca ilk tecrübelerini hayvanlar üzerinde denedikleri iğrenç durum.
bizim köyde "erkeğin ilk karısı eşşektir" derlerdi. bu lafın üzerine köyden kaçtım. lalelide karı satıyorum artık.
-nasıldı?
-hayvansın karga
-oha sen de mi?
bir eşşeğin yapacağı eylemdir.
(bkz: ilk deneyimini insanla yaşayan eşşek)
güncel Önemli Başlıklar