1. .
  Filozofların çoğunun yada bizim bildiklerimizin ilk çağlarda yaşaması nedeniyle 10 kişinin 9 unun filozof olduğu düşünülmektedir.

  1. Filozofum ben filozof, hey bee
  2. E ben de
  3. Ciddi misiniz ben de
  4. Ben de diyeceğim inanmazsınız, ben de
  1. Tadı kaçtı bu işin
  1 ... shark
 2. .
  hiçbirşeyin değişmeyeceği durumdur. gene toplumdan kopuk yaşar. ha kalabalıklar içinde yalnız yaşamak ha 1000 kişiden ayrı yaşamak.
  ... sadis filozof
 3. .
  (bkz: ilk cagda tanri olmak)
  ... scurtel
 4. .
  (bkz: taş devrinde tüm hatunlar taşmış)
  ... karamsar kelimeler
 5. .
  o zamanlar tabi kıraathane yok, iskambil kağıtları yok, bilgisayar yok, taksim yok, playstation yok, ... hal böyle olunca zengin çocukları günümüzdeki gibi X5 ile gezemediği için adamlar oturmuş düşünmüş. halbuki o çağdan aristotales gelip ihale bana 4'e kaldığında 4 alabilmek için neler düşündüğümü görse asistanım olmak için teklif getirirdi şerefsizim.
  ... sen bana bu diyemezsin
 6. .
  (bkz: ilk çagda ibne olmak)
  ... guilt and regret
 7. .
  eğer milet'te yaşıyorsanız kolay olan şey.
  ve tabi eğer köle değilseniz.
  1 ... marionette
 8. .
  çok kötü şey kanımca. şöyle ki bi kere muhtemelen antik yunan dolaylarında olcan. e zamanında oralar ibnelikten geçilmiyor. sokrates platon'a platon aristo'ya sonra hepsi birden bi sofiste falan diye ilişkileri varmış. ayrıca da felsefe güzel şey hoş şey tamam da gün boyu tartış tartış nereye kadar. sürmenanj olursun. sonra daha kötüsü tartışmadan bi sonuç da çıkmıyo. bi kere platon'la öğrencileri tartışırken aradan 1 gün geçmiş ve bi bakmışlar ki iki taraf da en başta savunduğunun tam tersini savunmaya başlamış. hem paso kırmızı şarap içiyolarmış. rakı yok ki. velhasıl çok da hoş olmaz diye düşünüyorum.
  ... arasara
 9. .
  hatırlanabilmek adına en iyi seçimdir.birine beş filozof say dense 4 ü bu amcaların adıdır, 5. de mustafa topaloğludur.
  ... sıpa
 10. .
  düşünecek dertleri, trip atacak sevgilileri, borç isteyen ahbaplar, kira isteyen ev sahibi, beyni allak bullak eden magazin programları vs olmadığı için düşünecek * bir beyni olduğundan gerçekleşebilecek durumdur.
  ... delinin zoru