bugün

aslında gayet medeni. begeniyorsaniz bunu dile getirmenin cinsiyeti olmamali. oturup konusmak lazim. erkekler bunu nasil karsiliyor bilmem.
Oo alirim bi dal.
Hic denk gelmeyendir.
erkeği gaza getirip onun teklif etmesini sağlarsan daha makbul olur. kadınlığı ben mi öğreteyim sana? *
neden olmasın? en çok hayir der olay biter. belki sonu çok güzel olur.
Kadın yada erkek farketmez, görüşmek isteyen, buluşmak isteyen teklif eder.
(bkz: çocuklar inanın inanın çocuklar)
Zor dostum zor. ikiyüzlüyüz. Kadına neler neler denmez ki.
mesela neler neler.
Olabilir ne var bunda ayıp mı? Zamanında teklif edip reddedilmişliğim bile var. Dünyanın sonu olmuyor hayat devam ediyor.
Tüm istediğim kadınlar bana teklif edecek. Ve ben hepsini reddeceğim. Böylece eşitlik sağlanacak ve herkes yoluna gidecek. Ve görev tamamlanmış olacak.
ilk buluşmada operaya goturuldugumden beri ilk buluşmayı ben ayarliyorum. Hani erkek birşeyler yapalım diyor. Ama herşeyi ben ayarliyorum.
Tanım:hojdur ama erkek kıro ya da fazla ataerkil değilse.
Çok normal bi durumdur. Erkek arkadaşımı ilk buluşmaya ben çağırmıştım. Hatta ve hatta daha öncesinde sadece 1 kere merhabalaşıp ismen tanışmışlığımız vardı. Sonra bi gün bi şeyler oldu, bizi tanıştıran ortak arkadaşımıza arattırıp (çünkü numarası da yoktu) işim var onla diye çağırtmıştım. Sanki kırk yıllık arkadaşım ne işim olcaksa...
Neyse gençler geliş o geliş, 2.5 senedir sevgiliyiz.
Yani hoşlandığınız beyleri çağırmaktan, onlara teklif etmekten çekinmeyin.
Medeni cesarete sahip kadındır. Karşındaki kişiyi beğeniyor ve görmek istiyorsan bunun kadını erkeği olmaz.
Aşık olmuş kadınlarda görülen sevilesi durum.
bir kez teklif ettim nasılsa artık ettim aq diyip 4 kez daha teklif ettim aynı kisiye. hicbirinde hayirda demedi evette demedi sinirler bozuk
her zaman soylerim şeref ekmek bulamazken şerefsiz bulur.
This is kezban.
onemli olan katilmakti.
Türkiye'de zor olan durum.
Yok öyle bişey kardeşim.
Geçen gün yaşadığım elzem durum. Kız fal bakmayı biliyorum diyince cumburlop atladı. iyi de geçti aslında ama devamını getiremedik :(
Alkışlarım. Kadın dediğin istediğini belli edebilmeli.
türkiye de milyonda bir olur. o da size denk gelir mi bilmem.