bugün

elinde zikirmatik alınıp "sıfırlama" işleminin yapılması gereken kızdır. aklın aklı karışır valla.
eve götürüp maklube yaptırılacak sohbetşinas bir mübarektir.
konuyu adnan oktar'a bağlayıp, kopacağım kızdır.
ziktirmatik diye okudum. fazla mübarek bir kız.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
ilişki ilerledikçe sikişmatikle gelecek kızdır.
aldatmaca olabilir, bu oyunlara gelmeyin kardeşlerim.
gelene kadar kötü birşey yapmasın diye hatim indirmiştir.
dördüncü eş olarak uygun olabilir.. aslında baştan kaybetmiş
güldüm ya fetocudur.
Ablalar dediğimiz topluluktan olması muhtemel bi ablamızdır.
cebinden hemen tesbih çıkartıp tavlayabileceğin kız tipidir. hele takunya giyiyorsan bu gece aksiyon var.
(bkz: çıktığı erkek sayısını zikirmatikle takip eden kız)
elinde 99 luk tesbih ile bekleyen sevgiliye gelen kızdır.
Muhtemelen bekar olarak ilk ve son buluşmanız olacaktır. (bkz: görücü usülü)
Ben bu kiza kufur ederim aga.
Ben kizin gozunun icine bakicam konusurken, o elinde zikko ile fisir fisir tesbihat yapacak beni de siklemicek. Boyle saygisizlik olmaz.
zikirmatik özünde bir sayaçtır. sizin 1 dakikada kaç kelime konuştuğunuzu sayacaktır. bunu toplam süreye oranlamak isteyebilir. istatistik okumuş olması muhtemeldir. Görüşmeyi değerlendirirken nicel değişkenlere bakarak karar verir.
selia olması muhtemel kızdır.
allahın sevgili kuludur. bazıları gibi içten yanmalı, bujileri meme yapmış bir kaşar bir aşüfte değil demek ki. beynamaz değil bak aferin ona.
beyler zikirmatiğini alıp kaçın. ona küçük süprizler yapın.
Hemen dine yormamalıyız belki yaptığınız gafları sayıodur. Zaten ne geliosa başımıza her sakallıyı hoca sanmamızdan gelio din kardeşlerim.
sekste ritmi iyi bilen kizdir.
sizin fantezi dunyanizi sikiyim size birsey olmasin lan... 2 tarafinda kadinlati hor gormek neden bu kadar hosunuza gidiyor anlamadim. sizi bir ana dogurmadi ayni lagimdan mi ciktiniz amk.
ilk buluşmada seni mi zikr edecekti, o yüzden zikrit etmiş seni.
ilahi ile devam eden bulusmadir .
ilk tatilde umreye gidilecek hatundur.
güncel Önemli Başlıklar