bugün

Internetten tanışıp o niyetle buluştuysanız zaten öpüşürsünüz arkadaşlar tanıştırdıysa ilk buluşmada öpüsmessiniz mesela.
Uu beybi. ve fakat wowowow haram.
Kısa süreli bir ilişki olacağına işarettir.
eğer performans kötü ise son buluşmada olabilir.
Vaktim değerlidir benim; Buluşma ayarladıysam muhtemelen ilgimi çekmeyi becerebilmiş bir adamla olur.

Yalnızlığımı bozmaya değecek derecede etkilendiysem; dilinin tadına bakmadan salmam o buluşmadan onu.

Özetle: öpüşünüz.
şartlar gerektirirse eğer oluşması sonuna kadar doğal olan romantik eylem.
Atmosfer durumu bilinmedigi icin yorumsuzdur. Tecrubelerinden sonuc cikar.
Olmaması gereken durumdur. ilkinde öpen ikincisinde verir mantığı. Ya bukadar düşmeyin arkadaş.
Beklenendir.
abartmaya kasmaya gerek yok, içinizden ne geliyorsa onu yapın.
Ve yazar uyanır.
iyidir hoştur ama geleceği yoktur.
bazı insanlar ilişkilerinde hesap kitap yapmıyor. şunu yaparsam bu olur gibi şeylere girmiyor. gelişine yaşıyor. sonunda hüsran da olsa bunu yapıyor. iyi/kötü sonuçlarına katlanıyor. muhtemelen bunu yapan böyle yaşayan biridir.
internetten tanışıldıysa normal olabilir.
normaldir, eğer buluşma güzel geçtiyse buluşmanın sonunda bir de ten uyumuna bakmak lazım.
Kimseyi ilgilendirmez. Neden? Çünkü bu iki kişi arasında.
bir de bunun ilk buluşmada sevişmek kısmı vardır ki dillere destan. yapma evladım, yapma canım, yapma güzelim, yapma cemşüt eline beline diline hakim ol. evet.
görsel
görsel
(bkz: öpüşmek için buluşmak)
Olsun lan ne guzeldir.
Atesli ve cesur kadin isi.
anormal bir durum olduğunu düşünmüyorum

ha tabi 2 kelam laf edip hemen ardından buluştuysanız o anormal denebilir , ama buluşma fırsatınız yoksa ve uzun bir süre sadece uzaktan uzağa konuşma şansınız olduysa ve bu süreçte çok şey paylaştıysanız ilk buluşmada da olabilir

impossible is nothing
Bir an noldu garip bir şey mi yaptım diye düşündüren.
(bkz: adam pisliğin teki çıktı rıza baba)
güncel Önemli Başlıklar