bugün

erkekten çok hoşlanmış olduğunu belli eden kız.
çok uzun süre tek başına kalmış kızdır bu.
benimdir , hoşlanmakla bir alakası da yoktur , karşımızdakini tanımaya çalışırız .
baya konuşur, erkek susar dinler sonra erkek konuşmuyor diye atarlanır.
Çenesi düşük ve boş konuşan kızdır.
sorduğu sorulara dikkat etmeniz gereken kızdır da psikolog olabilir yada psikoloji okuyor olabilir.
onun dışında uzun süre başkası ile çıkmamış kız olması da mümkündür.
pek fazla talep edilmeyen kızdır.

bazı kusurlarını daha fazla konuşarak kapatmaya çabalıyordur.

sevin onları!
Doğaldır, muhtemelen.
ilk buluşmada çok gülen ve konuşan kız heyecanlı demektir.
+selam kusura bakma ya geç kaldım.
-ahaha olur mu öyle şey ben de 5 dakika önce gelmiştim zaten hava ne kadar sıcak bugün değil mi neredeyse bayılacağız bu arada tişörtün çok güzelmiş buluştuğumuz için çok mutluyum ne içersin sen ben kola alacağım.
+ıı.. ben şey çay alayım bari.
-demek tiryakilerdensin. benim babam da çay çok içer bir de sigara içer sen sigara içiyor musun ben sigara sevmiyorum ya bildiğimiz zehir.
+ıı.. haklısın ne diyeyim.
ne diyeceksin zaten diyecek şey mi kaldı.
hiç konuşmasa , mal yada salak denilecek kızdır. kesin öyle derdiniz , muhabbetkar olmak kötü bir şey değildir , boş olmadığı sürece.
muhtemelen erkegi bunaltip kisa zamanda kaciracaktir.
normalde bile az konuşan biri olarak kendisinin enerjisini takdir ettiğim kız.

(bkz: hele bir otur soluklan yeğenim)
Olduğu gibidir.heyecanlıyı takılır.
takdir ettiğim kızdır.

5. buluşmada anca açılıyorum lan.
çekingen de değilim aslında ama yeni tanıştığım birine kendimi açasım gelmiyor.
bilmesin.
erkeğin soğumasına neden olacak konuşmadır.

başımıza geldi. bir daha gelmez umarım. bir de yapmacık olmayın.
Normalin aksine geveze olması kıza duyulan sempatiyi azaltır. Normal kız dediğin ilk buluşmada az konuşur ağzından laf kerpetenle alınır efenim.
gerçekten de ilk defa bir erkekle buluştuğunu belli eden kızdır, aşık da olabilir.
Heyecandan sıvamıştır.
Bu ben oluyorum sanırım. Istisnasız her zaman.
Benim bu bahtsiz. Karşısındaki onu gerçekten heyecanlandırabilen biri olduğundandır bu aptalca saçmalamaları. 137 iq ya sahip bir insanın(benim demedim örnek veriyorum) bile buluşma anında zeka seviyesi deniz seviyesinin altında seyredebiliyor. Kalbimin gümbütüsünü bastırmak için bağırarak ve aşırı hızlı konuştuğumu farkettiğim çok oldu. Karşındaki de seninle ilgileniyorsa anlayışlı bir şekilde sabırla dinler garibim. ilk buluşmada ne olacak bu euronun hali demisliğim var lan. Acaba çok mu soğuk davranıyorum yoksa aşırı mı oldu diye kafayı yiyor o esnada zaten insan.
sevilesi kızdır bunlar. sus pus oturanla sıkılırsın, tabi boş yere gereksiz konular hakkında konuşması insanı sıkabilir fakat hiç konuşmamasından iyidir. hayır madem konuşmayacaksın ne geliyorsun arkadasım..
Ben değilim o kız. Başlığı uplatan olabilir ama ben değilim vallahi değilim kuzu gibi olurum öyle hanım hanımcık sessiz sakin. Belki evlenirik eheh.
çok konuşmak iyidir. kanımca güven aşılar. boş konuşmaktan bahsetmiyorum. seviyeli ve eğlenceli konuşma olabilir.
konuşkan insanları severim çünkü dinlemeyi severim. böyle kızlarla buluşmak benim için keyif vericidir.
Utangaç olmayan kızdır, saçmalamıyorsa çok eğlenceli bir tip olabilir. Saçmalıyorsa arkanıza bakmadan kaçın.
güncel Önemli Başlıklar