bugün

kesinlikle buluşmak.
Eğer bu kalbinizin sahibiyse Buluşmak bence bir kere olmalı ve ilelebet sürmeli. Daha sonra yine yeni yeniden hep başınızın tacı yapabilmeli o kişiyi. O tarzda bir buluşmaysa daha buluşmadım o kişiyle.
bütün gün kızın karşısında oturup yüzüne bakamamak, bir de üstüne "ya bakma öyle." diyip durmak. nedenini sorunca da "ya öyle gözlerini ayırıp bakıyorsun, bakamıyorum." demek. * *
bizim çocuklar "arkadaş arkadaşın pezevengidir." diyerekten beni başka bir arkadaşlarıyla tanıştırmışlardı. öyle ayak üstü bir konuşmadan sonra buluşmaya kararı verdik. neyse lafı uzatmayayım.

buluşacağımız kafeye ben erkenden varmıştım zaten. kız da sağ olsun fazla bekletmeden ufukta göründü. daha öncesinde pek bir hukukumuz olmadığından ben tokalaşmak için elimi uzattım ama o sarılmak için kollarını açtı. biraz afallamanın ardından ben kollarımı açtım bu sefer de kız elini uzattı. en sonunda selamlaşma faslını sktir edip çayımızı kahvemizi içip dağıldık. zaten düzgünce selamlaşamamamızdan da anlaşılacağı üzere birbirimize pek de uygun olmadığımıza karar verdik.
yemek yeniliyorsa eğer soğan yemek,geğirmek ve hesabı karşı tarafa bilerek ödetmektir.

ben yaptım mı hayır genel olarak yapılanları yazdım.
ilk buluşma adı üstünde komik hatalar olmalı bence. Ben çok normal karşılıyorum. Hea karsıma salak biri çıkmamışda olabilir ondan da olabilir. Bol keseden atmayım.
Big mama’s, ben istemediğim halde masaya gelen 1 avuç çereze 19 tl yazmışlar, ikram sandım amk. Hesap gelince bi baktım çerez yazıyo.. dedim ben istemedim. Prosedür böyle dedi. Aldım çöpe döktüm yemediklerimi, hadi s.a diyip çıktım.. kız ıslandı ıslandı siz ne diyosunuz?
Şu an başıma gelse düşüp bayılırım herhalde. Zaten panikatak kurbanıyım. Heyecan seli alır götürür şahsımı. Yazık ya kendime acıyorum bazen.
bir arkadaşımın sevgilisi vardı.
bu sevgilisinin de bir kız arkadaşı.
bizim çocuk tanışmış, görmüş kızı.
hem bizimki hem sevgilisi baya yakıştırıyorlar bana, kıza da birini bulmak istiyorlar.
tanış da tanış diye kafamı siktiler belki 50 kere... dedim tamam lan, ayarlayın bir buluşma, gelip tanışacağım.

3-5 gün sonra bir mekanda sözleştik, gittim. kızın sosyal medya hesapları olmadığı için tipini bilmiyorum tabi ki.
ama kafamda da sıradan, normal bir kız imajı var. 'güzel olsa birini bulmak için niye bu kadar uğraşsınlar amk?' diyorum kendi kendime... her neyse ben, benim arkadaş ve onun sevgilisi oturduk, kızın bir işi olduğundan geç gelecek, bekliyoruz.

o esnada bizimkinin sevgilisi tuvalete kalktı. ben de çay mı ne söyleyeceğim, garson bakıyorum. bizim kanka bir şeyler anlatırken karşıdan gelen ve masalara bakan kıza; 'bakar mısın, bir çay alabilir miyim?' dedim... bizim kanka aynı anda 'allah belanı versin alkolik' dedi. kız da 'ben çalışan değilim, müşteriyim' dedikten sonra bizim kankayı gördü, tanıyorlar tabi birbirlerini. meğer garson sandığım kız gelmesini beklediğimiz kızmış. öyle bir pot kırdım yani.

sonra nezaketen hoşgeldin, beşgittin kusura bakma bilemedim falan dedim ama 3-0 mağlup başladığımız o karşılaşmayı 4-3'e çeviremedik tabi amına koyim. kız da baya güzeldi hani.

(bkz: mazi kalbimde bir yaradır)
Bizde öyle şeyler olmadı. ilk goruste aşktı. Ve eee 8 ay sonra evlendik. Bnce olgun insan olduktan sonra ortaya öyle değişik hareketler yada konuşmalar çıkmaz. Allah herkese gerçek aşkı yaşatacak birini çıkarsın ve ayırmasın. Çok şükür binlerce kez eşimle karşılaştığım için.
Onu mu hatırlayacağım şimdi?
Kızın eski sevgilisi aynı cafeye gelince çocuğu dövmek.
Buluşmaya 3 saat geç kalmak.
buluşmak için uyumamıştık ikimizde kısa bir süremiz olduğundan.komple bu buluşma mallık sayılabilir.hüzünlü bir anıdır fakat sonradan ikimiz için de bir mallığa dönüştüğüne eminim.farklı şehirlerdeyken ne olabilirdi lakin yine de bu buluşma çabası bile bir yer bıraktı ondan.
nasıl altıma sıçtım temalı bişiler anlatmak.

ben ilkokulda altıma kaka yapmıştım.
bildiğin koridorun ortasında sıça sıça gezmiştim *
sonra da utanmadan eve gelip kendimi temizletmiştim.

ilk buluşmada değil ama sık sık görüştüğüm hafiften yürüdüğüm bir kıza bir gün güzel güzel muhabbet ederken bunu anlatmıştım.
allahım ama nasıl anlatmak nasıl ballandırıyorum, kızın karşısında o anı tekrar yaşıyorum *
kızın ağzı burnu garip şekillere giriyor.
tabi karşısında benim gibi bir erkek çocukken nasıl sıçtığını anlatıyor. tabi etkilenecek hıh *

işte sonra inşaat teknikeri bir çocukla çıkmaya başladı *
çıkar tabi :d

peki pişman mıyım ? değilim * ne zaman instagrama yatak odasından güllü dallı resim attı
o an allahım senin hikmetinden sual sorulmaz, iyi ki çatır çatır sıçmışım o gün dedim :d

not : mallık yaptığım için inşaat teknikeriyle çıkmadı biliyorum amk *
ama en rahatlatıcı sebep buydu o zamanlar :d
o olayı anlatmayacaktım aga diye gezer dururdum
Şahsımca ilk kez buluşmam bile mallıktı. Allah affetsin.
Ehliyetsiz araba kullanmak daha buluşmaya gitmeden falsolu daha 6 ay görmediğin birine el ele yürürken sigara içebilir miyim diye sormak ve sokakta buluşmak.
içli köfte yemeye gitmiştik.
uçağı kaçırmak. kızla bulustuk bi iki bisi içtik kalktım gideceğim ama malum istanbul trafiği demeyecegim uçağı bile isteye kaçırdım sonra da sabaha kadar kızla seviştik. ayrılacağımı bile bile bu ilişkilere girmekten hoşlanmıyorum arkadaş...
Çiçek almıştım
Aksam seks cikar mi acaba?

ic ses olmasi gerekirken, disa vurum.
Hesabı ödemek.
Ben mekana önceden gittim biyere oturdum sonra kızı bekledim. bi baktım kız geliyo tabi bende bi heyecan yaptım. Yanıma kadar geldi; tam oturacakken ama oturmadan ne içersin diye sordum. Dur bi oturuyum diye cevap aldım. Olur böle şeyler .d
Hostel 1'e gitmek.
Daha büyüğünü yaşayamam sanırım.
Yaklaşık bi 4 yıl kadar oluyo heralde, tek taraflı olarak başlıyan bi ilişki olsa büyük ihtimal yapmazdım bunu, olay şu gece geç oldu kızı evine bırakıcam kapısının önündeyiz sokak ıssız öpmek için bir adım attım oda geriye bi adım attı bidaha attım bidaha attı mal gibi birdaha attım,
suratında kötü bi ifade yavaşça tokat attı, uzaktan birisi görse kesin taşağını yapardı hala hatırladıkça gülesim geliyo.
Bu arada kızla 6 ay kadar beraber olduk bir kere öpemedim, içimde kaldı amk.