bugün

çiğköfteden iyidir.
Beni şöyle pilavcıya götürse çocuğun yanından ayrılmam ne bu lüks merakı görgüsüzlüğe gerek yok.
akşama ne pişireceğim sorusunun cevabını içinde barındıran entry görseli barındırmaktadır. şimdiden bana afiyet olsundur. sana da yuh olsundur bir daha
Ben bi kızla kelle paça içmeye gitmiştim üstelik alman usulü yapmıştık hiç garip gelmedi ama ?
görsel

Kızın biosu.

Valla kardeşim allah kurtarmış seni bu kızdan verilmiş sadakan varmış.

Ayrıca götürdüğün pilavcı da 10 numaraymış.
10 numara menü beğenmeyen yarrağımı yesin. acaba kız dışarıdan nasıl aç görünüyordu da çocuk belli ki " ulan ben bunu ucuz bi dükkana götüreyim de doymaz bu amk kezosu " demiş.
olay gerçek ise ki trolleme demiş neclağ hanım herkesin taraf tutarak yanlış yaptığı durumdur. tencere kapak dedikleri bu işte olm. tam birbirlerini bulmuşlar evlensinler ama çoğalmamaya gayret etsinler.
Kendini rezil ettiğinin farkında olmayan kadın davranışı. Eminim şunu okuyan ınsanlarin bir çoğunun yüzünde tiksinme ifadesi oluşmuştur. bir de türkçe yazmayı bile becerememis olması var tabi.
ilk buluşmaya giderken evlilik hayali ile dolu olmak da ne bileyim...

evliliğe karar vermek bu kadar kolay mı? evlilik için kıçını yırtan başka bir millet kızı da yoktur bizimkilerden başka.

demek bir balıkçıya ya da daha fiyakalı bir yere yemeğe gitse evlenecek diye mesaj vermiş olacaktı adam. vay anam vay.
Ağzı bozuk kadıköy zillisi feryadı. Eşek hoşaftan (hoş laftan) zilli pilavdan ne anlar. Zıkkımın kökünü ye emi.
Eğer erkekler gereken şekilde kafasını kullanır ve ilgi gostermezse seleksiyon gereği azalarak bitecek kadın türüdür. Ne yazık ki tam tersine eski, gerçekten güçlü kadınların yerine pembis gelin trendiyle birlikte hızla çoğalan bir tür var karşımızda.
Evlendiğinde eşine kuru fasulye- pilav bile yapamayacak olan kızın densizliği.
Hayır bu insanlar hayatı ne sanıyor ki?

Şöyle yapmak istiyorum bu tiplere :
görsel
Ağır konuşur kalbini kırarım bu kızın.

insanın içinden “pislik kevaşe” diyesi geliyor ama diyemiyor işte.
Ne derseniz diyin kıymeti bilinir.

iyi de demiş helal olsun köpek olur köpek.

Oysa ben simit yemeye razıydım ne oldu hani sonuç?

Bu arada datete ne aq?
buna maruz kaldığı için adama üzüldüm. umarım hayırlı bir eş bulur kendine.
Harbi oç muş aq bu oç ların düşürdüğü seviyeyi yarattığı güvensizliği halterci olsak kaldoramıyoruz artık .
Öğrenciyken cebimde para yok halimle kızları götürdüğüm mekanlar : alsancak dodici lozan pastanesi sevinç pastanesinden aşağı asla olmadı millette ne cesaret var aq cebinde iki çay parasıyla bi kızı bi yerlere davet edebiliyor. .
linç yiyerek ünlü olma yolunda atılan ilk adım.
menü gayet güzel tadını çıkar onu bulamayan var aç köpek. sabah sabah can çektirmiştir
pilav müthiş durmuyor mu?
ünlü olmak isteyen bir gerizekalıdan fazlası değildir, bunlara ilgi duyan tipleri de allah ıslah eylesin.
Bu tip kevaşeleri götürmek için yanlış adres seçmiş arkadaş, ben olsam şırdancının kapısına bırakır sana layık olan burada der çeker giderdim.
terbiyesiz insan davranışıdır. adam düşünmüş etmiş o kadar pilavcıya getirmiş böyle şeyler denir mi. evet.
kahkaha attığım tweettir. yalnız kadın haklı ilk buluşmaya pilavcıya götürecek kadar odun bir erkek demek ki. haketmiş swh.
https://twitter.com/lilac...tatus/1181597142886047744