bugün

kızın karşısında para ile gövde gösterisi yapmaktır. ayrıca türkiye şartlarında orta ve dar gelirli aileler için intihar sebebi olabilecek eylemdir . *

+ garson hesap lütfen.
- kaç para gelmiş aşkım?
+ 6000 tl.
- &%+^%'+^424
+ nereye sokayım bunu *
6000 e çaça sahin alip onunla eve birakilmasindan daha asagi bir olaydir.

Ulan restoranda o kadar hesap odedikten sonra taksiyle eve yollamak ne demektir? Git 1 gunlugune 300 liraya range rover sport hse kirala da onunla birak bari.
dedemin sözünü hatırlatan olaydır. (bkz: paran varsa yancıkta sikin oynar amcıkta)
görücü usulü evlilik de bir ilk buluşmadır. 6000 liraya da düğün yapılır. *
yatakta sonlanacak buluşmadır.
başlık yanlış açılmış. (bkz: ilk buluşmada filin önünde 6000 lira hesap ödemek)
bunu yapıp söz konusu çiçek alma mevzusna gelince "ben çiçek almayı gereksiz görüyorum, solup gidiyorlar sonucta" diyorsa dünyanın en öküzü denebilecek adamın yaptıgı görgüsüz eylemdir.
Hesabı ödeyenden daha çok bu hesabın ödendiği mekanı yada yeri merak ettirir.
dedemin sözünü hatırlatan olaydır. (bkz: kadın lira ile değil caka ile çalışır) *
ihalaye 6.500 lira ile girerek kızı alacağım açık arttırma hesap ödemesidir.
eğer kız paranıza geldiyse, sizin bu davranışınız sonunda "doğru limana demir attım" demesini sağlayacak salaklıktır. kızın sevgisinin bir an da 6000 kat arttığını görebilirsiniz.
vade yapsalardı dükkanı alırdınız.
6000 lira hesap ödettikten sonra önü, sağı, solu, arkası kalmayacaktır zaten.
6.000 tl hesap ödedin diye, hemde cahil küheylan gibi masa altında falanda değil göstere göstere, sana sevgili olan kız,
yarın başka biri cebine 10.000 tl koyduğunda neler olur bi düşün ?

Şehrazat 1 tl olacak !

(bkz: cem uzan)
çıkarıp masaya vurmaktır. *
zürafa mı kestirdiniz ne yaptınız amk.
Garsonun 6000 lirayı şöyle istemesi durumudur: Hey sen! Evet sen sakin ol ve elindekini yere bırak.