bugün

Hemşehriniz ve aynı üniyi kazandığınız beyin ilk buluşmanızda ailesini, en yakın arkadaşını, çocukluk anılarını anlatmasıdır. Sizinle fazla göz temasından kaçınıp birde konuşurken ellerini fazla kullanıyorsa sizden hoşlandığını gösterir.

Edit: yahu yanlış tespit mi ne bu eksiler. Gelinlik bakıyordum az daha.
doğrusunu yapan erkektir, ilk buluşmada çiftler birbirini tanımaya çalışır. oturup futbol maçı anlatacak değildi ya?
yanlış yapan erkektir.

ilk buluşmada dorati teyzesini anlatmalıdır ve mişigının kuzeyinden bahsetmelidir.
Yoktur, erkegin masallarini dinlemekten zevk alan kadin vardir. O da yoksa, bu is olmaz.
yalan olduğunu bile bile dinlettirir kendini.
bunun sebebini ben tamamen ''ego'' olayına bağlıyorum. aslında bu işin erkeği yok kadını da yok, meseleye insan gözüyle bakıldığında; bir insan kendinden çok fazla bahsediyorsa o insanın gerçekten kendi kafasında bazı sorunları ve sizden önceki hayatında bir eziklik vardır. bu ezikliği, dışlanmışlığı gidermek için size kendinden fazlasıyla bahseder.

tanım : ilk buluşmadan sonra bir daha görüşülmemesi gereken erkek.
muhtemelen yaşı geçmiş, yaşı geçene kadar da her boku yemiş ve akabinde kendisini anlattığı kıza, ben artık duruldum, ben doğru dürüst bir ilişki istiyorum diyerek iş, güç, parasını göstererek kendisini ifade eden hemcinsimin sampleıdır. keşke böyle olmasaydı. gerçekten sevenlerde yafta yememiş olurdu böylece. (bkz: kurunun yanında yaşı yakmak)
Devlet meselelerini mi konussunlar dedirten başlıktır.
ilki sonrası fark etmez. konusu açılmadan sürekli kendisinden bahseden insandan koşarak uzaklaşın.

görsel
Senden mi bahsetsin amk. ilk defa bulusmussunuz. Şunu yaptım bunu yaptım diye Çaka satmiyosa dinle tanı.
Siz sormadan durmadan kendini anlatan insan sizi pek tanımak istemiyordur. En sevmediğim insan tipidir aynı zamanda.
Yanlış bir şey yapmayan erkektir. Vurgulanmak istenen hoşlanmadığı birine erkeklerin kendini anlatmaya yanaşmadığıdır. Kendini anlatarak sizin ilginiz çekmeye, beğeninizi kazanmaya çalışıyordur.
Kendini karşı cinse anlatma, tanıtma çabası güden erkektir. Kızdan açıkça hoşlanıyor ve böylece bir yakınlık kurma yoluna gitmiştir. Baştan herşeyi belirtip niyetini ortaya koyar. Peşin peşin ben buyum gibisinden.. Sonrası.. Sonrası, her insanın gelecegini çizmesiyle ya o taktik tutmuştur. Ya da erkeğimiz hala yalnızdır.
bencil erkektir. bence ortak konular konuşulmalı. gündem, genel kültür vs. veya kızların ilgisini çekebilecek şeyler. daha çok sorular sorulara cevap vererek fazla uzatmadan geçilmesi
nasıl bir hal aldı iş, artık aklım almıyor.

kamu spotlarına yenisini eklemek lazım:

"amsalaklık adamı itin götüne sokar. bi an önce vazgeçmelisin"

temalı..

amk memleketin haline bak. peynir uğruna labirentleri aşan, tekerleklerde jamaikalı atletlere taş çıkaran fare ve kırmalarından bile vahim oldu erkeklerimizin durumu.

ilk buluşmada sussa, karşısındakini tanımaya çalışsa sessiz, efendi, sönük damgası yer. kendini anlatsa geveze, kolpacı, kendine aşık damgası yer.

kızlarımızı bu hale biz getirdik. (sosyal mesaj ve vicdan kısmı bitti)

sikerim böyle işi. yapmayın kardeşim. amsalaklıktan vazgeçin, kasmayın, kadın nesli henüz tükenmiyor. iki dakika, bu amansız hücumumuza son versek piyasa kendine gelecek. ama yok amk! nefes alan her canlıya altınla kafayı bozmuş kovboy gibi yardırırsanız bu yavşaklıklara maruz kalmaya devam edersiniz.

otuz biri deneyin. gerçekten, bende beynime kan gitmesini sağlıyor, insan olmaya yaklaşıyorum. söz dinleyin tiyniyetinizi siktirtmeyin!
Yanlış yapan erkektir. Amcasının oğlunu anlatmalıydı.
Kızı bir süre sonra ölümüne sıkacak erkektir. Bak kaç kişiden duydum kadın erkek, insanlar ilk buluşmada karşıdakinin sürekli kendinden bahsetmesini ukalalık olarak görüyor. Hele erkekler genelde kızdan onay almaya çalıştığı için bunu daha çok yapıyor. Azıcık cool olun, direkt kişisel bir soru sormadığı sürece kıza kendinizden bahsetmeyin.