bugün

evet efendim...

karşısındaki erkeğin duygularını ve düşüncelerini yerle bir edip o erkeği aslında gayya kuyularına attığını bilmeyen, her nasılsa made in izmir olan bir kadının internette ele ayağa düştükten sonra bir erkeği kandırarak buluştuktan sonra, son ana kadar gizleyerek izmirli olduğunu söylemesi olayıdır.

arkadaşlar geçenlerde sözlükten bir bayanla her zamanki azgın duygularımla mesajlaşıyor, lan acaba bi konekşınlar yaşar mıyız da bugün din üzerine derin sohbetler ederiz diye düşünerek karılara zarf atıyordum.

hülasa, o gece mesaj kutum tüm ahlaksızlığı ile yandı ve o an bana ayan oldu sanki kötü bir şeyler olacağı. neyse bi karıdan numara almak istiyosanız sakın numaranı ver falan demeyin hee watsap deyin watsap deyince güveniyolar sanki msn gibi duahaha.

neyse hemen yatalak valideciğime gidip en beyaz külotlarımdan iki tanesini ütülemesini istedim. ben külotlarımı özel günlerde ütülüyorum arkadaşlar ne olur ne olmaz kaza olur g.tümüz falan gözükür sarı leke piştisi olmayalım.

neyse bu adını vermek istemediğim bayanla mesajlaşıp yer tespiti yaptıktan sonra konekşına girmek için beklemeye koyuldum. birkaç dakika sonra karşımda pembe askılı badisi, mini kot eteği, iri göğüsleri ve kırmızı rujuyla beraber sahte luis viton çantasını koluna takmış gizli topuklu spor tarzı bir ayakkabı giyen bir bayan geldi. oha dedim bunda ne mal varmış ama içimden söyledim.

neticede biraz sohbet ettikten sonra bizim eve davet ettim bakalım gelin olmak için iyi mi diye tam s.kmelik manita ama benim öyle şeylerle işim yok biliyorsunuz. neyse kıza nereli olduğunu sorduğumda izmirliyis yane yanıtını aldım ve bir anda masaya yumruğu vurup kalk lan masadan deyip yumruğumu a.ına doğru vurdum ve oracıkta fenalaştı.

hemen olay yerinden uzaklaştım ve mübarek adımlar ile çorbacı eski albay bekir abi nin dükkanda işkembenin sırf suyundan içerek kendime geldim.

gözlerimde yaş, kalbimde keder,
yeter erdoğan sat izmir'i yeter!
(bkz: geçen bi rüya gördüm)
özgüven eksikliği yaşayan bir kızdır ki en azından tipten kazanayım aa belli izmirli olduğun gibi üstü kapalı görünen açık iltifat alıp kendime geleyim kız psikolojisi.
hadi kalk sevişelim diyen kızdır.