bugün

en nefret edilen abaza erkekler tarafından alıştırılan ama alışkanlıklarından vazgeçmediği sürece adam akıllı bir ilişki yaşayamacak olan kız kurusudur.

buluşulur, çay kahve yemek yenir, konu hesaba gelince erkek kasaya yönelir kız 100 metre uzakta erkeğe bakar. sanırsın erkek ödemek zorunda amk.

aslında bakılırsa dünyanın hemen hemen heryerinde böyledir( çok gelişmiş gelir dağılımı eşitler hariç) ama bizim türk kezbanüslar haketmiyor.

arkadaşımın yaşadığı durumu anlatayım.
tinderdan tanışılır :D:d::D kız gayet güzeldir buluşulur, kızla 2 saat buluştuysa 3 saati evlilik geçer. daha sonra ortamda taşak malzemesi olmuştur bu. tinderda tanışılan evlilik meraklısı kızla 3. kez buluştugunda bile hesabı sana kitliyorsa o kıza bir siktir çekilir ki erkek 2bin kız 3 bin maaş alıyor :D
salak gibi ödeyen dingil ile yakışmışlardır.
ödemeyin madem malmısınız diyen kıza cevabım: arkada sipastik gibi beklerseniz eliniz cantanıza dahi gitmezken nasıl ödemeyelim sayın kezbanüs? bi gün göt edecez sizi arkada beklerken kendi yedigimizi içtiğimizi ödücez sonra tam giderken kasadaki adam ensenizden tutunn ödesene lan kevaşe dicek.
tinderdan tanışılan bir kızın 3 saat evlilik muhabbeti yapması yarmıştır. şayet yurtdışında tinder günübirlik sex için kullanılır.
Hesabı kendi ödemek isteyip cüzdanındaki bozuk paraları saymaya çalışan kızdan hallicedir.
yazılı olmayan kurallara uygun davranan insandır. toplum içerisinde vardır böyle kaideler misal toplu taşıma araçlarında ayakta duramayan insanlara, hamilelere, kadınlara yer verilir. bu herhangi bir yerde yazmadığı halde herkes bilir.

misal gene bir yerde sıra bekleniyorsa yaşlı insanlara ve kadınlara öncelik verilir işinin aciliyetine göre değil mi. bunlar hiç bir yerde yazmaz ama uygularsın. bu mevzuyu da en azından centilmenlik gereği böyle ele almak lazım. zaten o aşamaya geldiğin kadın kişisi gidip "nasıl olsa bu kamile yasladım hesabı ekstradan 1 porsiyon kebap 1 porsiyon tatlı daha gömeyim mehehehe" demeyecektir. derse zaten sana geçmişler olsun ilerleyen zamanlarda *
sıçıyım yazılı olmayan kurallarınıza erkek 2 bin kız 3 bin tl maaş alıyor, erkek maaşını kıza harcıyor kızın maaşı bankasında kalıyor sıçayım böyle ilişkiye.

madem öyle 100 tl harcadıysak 100 tl lik sikeriz!
kim ne söylerse söylesin, ilk buluşmada gelen hesap erkeğindir. bu 5 lira veya 500 lira olabilir, fark etmez. biraz olsun erkeğim diyen kişi ilk buluşmanın hesabını doğal olarak üstlenecektir. aksini iddia eden ılıktır. lakin şöyle birşey var;

diğer buluşmalarda hesap işi sürekli erkeğe yükleniyorsa bu işte bir yanlışlık var. erkek yeri geldiğinde zaten hesabı üstlenecektir. ama hatun kişi tarafından art niyet varsa, biraz aklı olan erkek bunu zaten fark eder.

insanlar fakında değil belki ama ilişkilerin temelleri hesap kitap işlerinde beliriyor. bu konuda iki tarafında çok hassas olması lazım. erkek yeri geldiğinde üstüne düşeni yapmalı, kadın yeri geldiğinde müşterek olmalı.

arada istisnalar olabiliyor elbet.

geçen yaz tanıştığım ve ilk defa buluşacağım kızla ilk buluşmamızı gerçekleştirecektir. aksilik ya; o gün de telefonumun ekranını yere düşürerek çatlattım. hemen sirkeci'ye gittim ve ekranı değiştirmelerini söyledim. kredi kartı kullanmadığım için cebimde bulunan tüm nakiti ekrana verdim. akşam oldu, kızı çalıştığı yerden aldım. cebimde az, buçuk para kaldığı için ve ilk buluşma olduğu için kendimi kahve içme moduna göre ayarlamıştım ama öyle olmadı. kız ısrarla rakı içelim diye tutturunca en son itiraf etmek zorunda kaldım. sağolsun hesabı üstlendi ve benim mahçupluğumu gidermek için türlü türlü dil döktü. işin enteresan tarafı ikinci buluşma gerçekleşmedi. umarım helal etmiştir. *
ahahhahaa 2. buluşma gerçekleşmedi yarmıştır.
upppppppppppppppppp.