bugün

Niyetim ciddi dersin, gönül eğlendirmek bana göre değil dersin ama evlilikten bahsetmek iticidir. Bir dur bakalım ya.
Direkt topuklanmaya başlanması gereken sohbettir. Hangi ara geldik buralara arkadaş.
belli bir yastan sonra dogal olan bir durumdur bence.

ayrica herkesin iliski beklentisi ayni olmuyor, kimisi ciddi iliski dusunurken kimisi 1-2 ay takilip ayrilirim diye bakiyor. niyet belli etmekte kotu bir sey goremiyorum.
kadın açıyorsa konuyu sizi damızlık olarak gördüğüne delalettir. tuvalet bahanesiyle masadan kalkıp olanca hızınızla arkanıza bakmadan kaçmanız önerilir.
Bana da saçma gelirdi de bundan sonra böyle. Fakbadiciler doluşmuş güzel memleketime.
Yaşa göre değişir.35 inden sonraysa ilk buluşmada evlilik konuşulur.
ne açıdan konuştuğu, neler söylediği veya ne kadar devam ettiğine göre tepkilerim değişir.
Kurduğu cümlelerin çıktığı kapı "kısa vadedeki planlarım arasında evlilik var, hayatımın o aşamasındayım" ise arkama bakmadan koşarak uzaklaşırım.
Bu kadar default bi hareket daha olamaz.
Senle olmazsa bi başkasıyla evlencem ama gene de evlencem şeklinde yüzeysel bir insan olmasından tut; nerde ne zaman ne konuşacağını bilmeyen bi salak olmasına kadar bir çok çıkarım yapmanıza sebep olur.
Yani cidden neresinden tutsam elimde kalıyor. insan ilk kez gördüğü biriyle neden evlilik konuşur ki? Aşırı samimiyetsiz, kurumsal ilişki kokan hareketler. Asssla normal değil, olamaz. Kimse kusura bakmasın.
iki yetişkin insanın ilk de olsa buluşması esnasında Evlilik üzerine mülahazalarda Bulunması son derece tabidir.
üstü kapalı bir çok evlilik teklifi alıyorum, sürekli alış veriş yaptığım yerlerdeki kızlar , tanıdığım kızlar bile evlilik muhabbeti açıyor.

bana çok garip ve irrite edici geliyor. mesela hastahanede muayne için doktoru bekliyorum. teyzeler , yaşlı hemşireler, temizlik görevlisi teyze felan yaşın kaç evli misin diye soruyorlar. alnımda ideal damat aday adayı mı yazıyor anlamış değilim.

tamam doğal birşey belki evlilik felan ama abi ilk dakkadan bodoslama ve sık boğaz etmenin ne anlamı var yangından mal mı kaçırıyorsun. şahsen benim için can sıkıcı bir durum sırf bu yüzden kadınlarla konuşmuyorum evlilik muhabbeti felan soğudum.
Artık oyun oynacak zamanı geçtik. Buluştuğumuz kişi ilk buluşmada niyetimizi anlasın ki bizi boşuna oyalamasın.
ilk buluşmada evlilik ten söz etmek iticidir ama niyetinin ciddi olduğunu söylemeniz yerinde olur.

edit: gerçi evlenmek lüx oldu. cebinize belinize kuvvet.
Garip gelir bana ama dinlerim anlatsin bakalim ne anlatacak.
bence ilk buluşma yeri yatak odası olmalı. önce bir malı görelim beğenirsek alırız baby.
Masayı terk-i diyar ile sonuçlanabilecek bir olaydır.

ilk buluşma ulan, ilk buluşma... kendisine gelsin o arkadaş, rica ediyorum.
bir anlık dingilliğine gelmiştir diye ilki mazur görülür fakat ikinci buluşma garanti son buluşmadır.

ayrıca benimle evlenir misin or*spusu erkekleri bu gezegende istemiyoruz.

teşekkürler.
Kötü olanı bazen senin konuyu evliliğe getirmeye çalışmandır.
Eğer yaşınız 25 ve üzeri olmuşsa, okul bitmiş iş bulunmuşsa artık zamparalık dönemi bitmiş demektir. Sizinle dışarı biraz ciddi çıkan her kadın lafı döndürüp dolaştırıp evliliğe getirecektir. Getirmiyorsa daha tehlikeli yakında büyük düğün patlak verecektir çünkü bu kadınların en büyük tuzağıdır. Bak ben evlilik düşünmüyorum ne kadar yakınız hey süperiz derken sevgili olursunuz 2 ay sonra pat hadi evlenelim artık. Haydaaaa dersiniz tabi içinizden. Ee bu kıza da biraz ısındım ya 2 ay çöp mü olsun şimdi derken 3ncü ay düğün davetiyesi bastırmakta bulursun kendini. Yaşanan gerçek bir kafe buluşma konuşması.

Kız: ileride ne olmak istiyorsun?

Ben: ya iyi biri olayım, işte yardım edeyim insanlara öyle biri olmak istiyorum, sen ne olmak istiyorsun gelecekte?

Kız: gelin.

(Derin bi sessizlik)

Ben: kalkalım mı ya geç oldu?

Kız: nikaha mı ha ha ha. Şaka yaptım ya bakma öyle.

Ben: komik değildi.

Deriz ve bi daha görmeyiz birbirimizi.