bugün

Türk erkeğinin hiç geçemediği testtir.
Hanım kızımız Göğüs veya bacak dekoltesi sergileyen bir elbise giyer.
Erkekte aç gibi bakar. Ve kızımız erkeğin niyetini anlar. ilişki biter.
ayak dekoltesi de işin içine girerse işimi epeyce zorlaştırıyor.
o yüzden ilk buluşmalara otuzbirinizi çekin öyle gidin. mümkünse bir kaç sefer. cinsel gerilim, erkekleri hayli zorlar ve doğaları gereği kadınlardaki gibi kendini sinsi sinsi göstermez. apaçık belli eder. çok kolay olmayın. kadın sizi istesin. sonrasında asıl avcının kim olduğunu gösterirsiniz. erkek değilim ama doğaya riayet etmek gerektiğine inanırım. siz kadını çekebilecek ölçüde süslendiniz. çekeceksiniz. tutup da iki memenin arasına düşerseniz. av olursunuz. avcı değil. tabi bunlar toplumumuz genel bakış açısından birşey ifade etmeyecek düşünceler. herkese bol şans.
güzel bir kadında dekolteye düşmeyen erkek de, ne bileyim...
görsel
dekoltenin amacı daha güzel görüntü vermektir. birini test etmek değil. bunu yapanı anlayabilirseniz derhal uzaklasin.
başlıktan anladığım şuydu; erkek dekolte giyilmesine karışacak mı? dekolteli bir kadının yanında rahat davranabilecek mi?

böyle olsa iyiydi. ama bir kezban hezeyanı çıktı altından.
Yapmayin milletin zaaflarini bir silah olarsk kullanmayin. Bu yapilanin adi adiliktir götlüktür.
Ne sacma neden erkeklere dekolte testi yapılırki, güzel olana bakılır yani. Ben sahsen böyle bir testi kadın halimle gecemem.
https://www.youtube.com/watch?v=Xo2mnXfesSU

ilk buluşmada veya sonrasında (ilişkinin durumu ve seviyesine göre ve ileride birlikte yaşam, evlilik vb durumu göre değişir) kadının dekoltesi giyimine ilk veya sonrasında bir kaç çıkmada karışılmaz.

kadının dekoltesine benim karışacağım durum videonun 1.31 ile 1.41 dakikası arasında ki görüntü kapsamındadır. bunun için mini etek giyen biri ile çıkarsanız yanınızda şemsiye taşıyın.

işinize gelirse...
sınıfta kalacağım testtir. ne içine düşerim ne de tövbe estağfurullah der kafamı çeviririm. ancak dekolte var dekolte var. eğer buluşma için giyilmiş ise kadın belli ki seni etkilemek istemiş. bu ne kılık kıyafet deyip rencide etmemek lazım. eğer normal kıyafetleri ise yani gündelik hayatta da böyle dekolte giymeyi seviyorsa kendi tercihidir karışamazsın. sana uymuyorsa bir daha görüşmezsin olur biter. eğer seninde gelecek için planların varsa yani onunla olur diyorsan ya sineye çekeceksin ya da güzel bir dil ile hani bu olmasa daha iyi olur dersin. olur veya olmaz demek ona kalmış.

görüldüğü gibi sınıfta kaldım. ben değil hepiniz kalırsınız oğlum öyle acayip bir şey ki neresinden tutsan elinde kalır. karışmayayım desen belki kadın "demek ki beni umursamıyor gelip geçici bir şey olarak görüyor" da diyebilir. karışsan "amma geri kafalıymış dışarıdan öyle görünmüyor" da diyebilir. kadınları kadınlar bile anlayamıyorken sen nasıl çözüp ona göre usulünce bir tepki vereceksin ? bu işin en temizi kadının işi çözüp ona göre davranması. yani adam böyle şeyleri kaldırabilir mi kaldıramaz mı. veya kaldırabiliyor olması mı kendisini tatmin edecek yoksa kaldıramayacak olması ve giyim kuşamını ona göre tertip edip etmeyeceği konusu işine gelecek mi gelmeyecek mi. tabi uzun vadeli bir ilişki düşünüyorsa.