bugün

kendi düşüncelerini naklen çekinmeden, kasmadan yayınlayan bünyedir. *
daha ilk günden "ben verecek kızlardan değilim" şeklinde karşı tarafı uyaran ve nasıl davranması gerektiğini anlamasına yardımcı olan düzgün bünyedir.
büyük ihtimal, elhamdülillah diyen, abdest alan bir müslüman kızdır.
(bkz: elimizde hiç kalmadı)
dişini gösteren köpek ısırmamış sözünden yola çıkılarak o kadar çok bahsediyosa vardır bir iş denilebilesi bir durumdur...**
vermeye meyilli olan tiptir.
son buluşmada böyle şeylerle zaman kaybetmek istemeyen kızdır.
Mubarek kizdir. daha ne olsun?
mevcut sisteme en iyi şekilde uyum sağlamış ve evde kalma riskini en aza indirmiş olandır. tehlikelidir çünkü bu düzen değiştiğinde neler yapabileceğini tahmin etmek zordur.
allahu ekber deyip agzına vurulmalıdır.
Önlemini alıyordur. Ne kadar namuslu olduğunu alt mesajlarla anlatarak geçmişini kurcalamanızı engellemeye çalışmaktadır. Ketenpereye gelmeyin.
Aninda uzaklasilmasi gerekendir, sıkıntıdır.
insanda ne eksikse önce onu öne çıkarır düşüncesini doğrulamaktadır. kızımızın dini yönü zayıftır damarından girin.
-selam ben skpk
+diyanetin başkanı ne tatlı şey öyle ya. ha birde din var tabi.
-yavrum boş yere kasma. parasını verdim karşılığını isterim.
+hee. yatayım ben o zaman.
-yat yat.
ikici buluşmada aşkım hadi umreye gidelim teklifinde bulunacak kızdır. romantizm anlayışı erkek arkadaşıyla mum ışığında baş başa namaz kılmaktan öteye gitmez. *
Adamı ayakta sker haberiniz olmaz. Amman dikkat edin, hele ki kızlarla pek bir tecrübesi olmayan, ilk ilişkisini yaşayan ya da platonik birisi iseniz. Herkesi kendiniz gibi görmeyin.

--spoiler--
önlemini alıyordur. ne kadar namuslu olduğunu alt mesajlarla anlatarak geçmişini kurcalamanızı engellemeye çalışmaktadır. ketenpereye gelmeyin.

--spoiler--
muhafazakar bir ailenin kızıdır.
niyeti bilinmeden hakkinda yorum yapilmamasi gereken kizdir.
gercekten bu fikileri benimsemis ve onem verip hakkinda bilgi sahibi edinmisse candir. alin evlenin.
iki rekat namaz kılakta sonra sevişiriz diyen kızdır... (yaşanmış bir hayat alıntısıdır)
fikri ile zikri arasında münakaşa yaşayan kız da olabilir, bakın olabilir dedim zira bunun paralelinde ki bir kızla tanıştım kısa süre bi arkadaşlığımız oldu aman diyeyim dikkat, evlerden ırak olsun abovvvv..

(bkz: la deyze oolu geçende trende dede gulliyasin kitabı satıyodu alak dedim sana. çalgı çengi)