bugün

(bkz: hayata dair iç burkan detaylar) denildiğinde aklımıza gelen ilk olaylardan biri olacak ve insanı derinden yaralayacak olan olaydır.
Büyük umutlarla ilk kez yüz yüze buluşmuş ve kendisi için 1 ton para harcamışsınızdır ve sonra yakın bir zamanda tekrar görüşmek dileğiyle ayrılırken aradan günler, haftalar, aylar geçmiştir fakat bu vefasız kız sizi sadece harcattığı paralarla bırakmıştır.
zeki kızdır. bulmuş öyle salağı, gününü gün etmiş bir daha neden arasındır.
görsel
kerhaneye düşmekten beterdir.
karşısındaki insan milyoner çocuğu değilse doğrusunu yapmış kızdır. ilk buluşmada 974 lira hesap ödeyen evin yolunu bulamaz.
Bir sonraki hesabı ödemek falan gerekir maazallah.
- her sondaj kuyusundan petrol çıkmaz.

- yatırım maliyetleri kaleminde şirket gideri olarak masrafa geçip vergiden ve kdv' den düşün.

- önünüzdeki yeni yatırımlara bakın.
muhtemelen yediklerinden dolayı gece mide fesadı geçirip hakka yürümüş olan kızdır. günahını almayın o yüzden..
O kiz olmayi hedefliyorum ama ben olsam ne gerek var cigkofte yiyelim hehe derdim. Aferin kiz.
Akıllı kızın işidir.

Bir erkek ilk buluşmada 974tl hesap ödenecek bir yere götürdüyse kız uzaklaşmıştır.

Senin amacın parayla kızın gözünü boyamaksa gelip burada ağlamayacaksın.

Amacın kızı yatağa atmaksa içinde patlamıştır. O paraya çok iyi profesyonel hizmet alabilirdin.
abicim adisyonu görebilir miyim.
bu küsurat beni güldürdü.
bahşiş dahil mi?
vale dahil mi?

974 tl'lık hayat dersi.
En doğrusunu yapan kızdır, helal olsundur. ilk buluşmada kızı 974 lira hesap vereceğin yere götürüyorsan ya baban zengindir dolayısıyla buraya başlık açmaya uğraşmazsın ya da süzme salaksındır kız seni bir güzel sağmış. Afiyet olsun.
Para bitti aşk bitti.
Çok da güzel olmuş çok da iyi olmuş.
görsel
muhtemelen işletme sahibiyle ortak çalışıyor.
yeni kurbanlar için kafa kafaya verip çalışma yapıyorlar.
gidip bu parayla kaç tane lahmacun alabileceğimi hesaplayacağım.
O aramıyorsa sen arayacaksın arkadaş gerekirse peşine interpolü takacaksın 974 lira gibi bir rakamdan söz ediyoruz.
Küsmüstür bi daha ki sefere evi arabayı üstüne yapta gönlünü al bari ...

Gittiğin yolu begeniyon mu ya :@

-demeden geçemedim
Seninle sevgin için değil paran için birlikte oldum, sen anlamadıysan ben ne yapayım mesajını veren kızdır.
verdikten sonra mı önce mi aramadığı merak konusudur.
hiç görmediği kız için 340 milyon lira telefon faturası ödeyen gerizekalı insanlar tanımıştım. bundan 20 sene önce 340 milyon yalnız. yaklaşık bir asgari ücretti o zaman.
istanbul'da lacivert'de bir akşam yemeği yemiştik. üstüne de biraz keyiflenelim içelim demiştik 1500e yakın hesap ödemiştik.
hani zaten düzgün bir mekanda güzel bir şaraba en az 500 600 lira veriyorsunuz.
çok da abartılmaması gereken rakamdır.
Zeki kızdır.Gününü gün etmesine yardımcı olan bir salağı kullanmıştır.
Üzerine biraz daha koyup bedelli yapsaydın keşke.