bugün

Dolma parmaklı şişmanca bir kızımızdır. Evlerden ıraktır. Not: kınamıyorum.
afiyet olsun tatlısınıda yiyorsa tamamdır.
üstüne bir de künefe yiyip çay içilesi kızdır. afiyet olsun.
Samimi kızdır. Tanıştığı her kıza potansiyel orospu gözüyle bakan sayın pompacı sözlük yazarlarının kaldıramayacağı karakterdedir, gelsin buyursun başımın üstünde yeri var. Künefeler benden.*
bir kuzuyu bütün götürmez ise küseceğim kızdır. *
Kışlıktır of mis gibi.
olmadı beni de ye denilecek kızdır.
muhtemelen ömrünüzü de bununla beraber yiyecek kızdır.
aç karnını doyurmaya gelmiştir. evet.
açlığını doyurmaya gelmiştir. evet.
biraz samimi olduktan sonra duble iskender veya ne bileyim büyük boy dominos yicek kızdır.
paralar suyunu çekecektir.
Hoşuma gider beraber gömeriz.
Olsa da yesek beh.
hayatı boyunca 1 buçuk iskender yiyecek kızdır. sevgiliden niye çekinsin? zaten küçüklüğümden beri iskenderciyle evlenmek gibi bir hayalim vardı. büyüdüm, sırf iskender için bursa yazdım üniversite tercihimde. yerim arkadaş ve o tereyağ buraya gelecek!
Yeni nesil iskenderciler 1 porsiyon iskenderle 1 bucuk porsiyon iskender arasina cok az fiyat farki koyup, ayran kola ikilisinden kol gibi gecirdiklerinden dikkat etmemiz gereken sey icecektir. Aman diyeyim
Aklıma şu şarkıyı getirmiş ve güldürmüştür.

https://www.youtube.com/watch?v=zVd1VC5yeSk

şarkıyı bilmeyen liselidir
eski sevgilim. kız iskender aşığıydı amk bursa heykel deki o meşhur iskenderciye gittik 2 kişi 70 lira hesap geldi zorla kendi ödedi. e ben 1 porsiyonu bitiremedim, o 1.5 yedi benim de artanı yedi haklı amk.
Su içsem yarıyo diyen kız.
2. buluşmada halı sahaya çağırırım.
Insandir en guzeli samimidir olgun kisidir. Ne yapsin salata yiyip eve donunce bir tencere makarna mi yesin.
en iyisini yapan kızdır. yemek buldun ye, dayak buldun kaç!
aç karnını doyurmaya gelmiştir. evet.
üzerine de künefe çakıyorsa bırakmış olmama rağmen sigara ikram edip beraber karşılıklı tellendireceğim hatundur.
Yarasın tosunuma deyip ensesine şaplak atılası kızdır.